Zabiegi opóźniające procesy starzenia skóry twarzy

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Starzenie się skóry, to proces, którego niestety nie jesteśmy w stanie uniknąć. Wraz z wiekiem cera traci elastyczność, włókna elastyny i kolagenu rozpadają się, a ilość i jakość produkowanego przez organizm kwasu hialuronowego, obniża się. U każdego proces ten przebiega w innym tempie i wieku, jest to w głównej mierze uwarunkowane genetycznie. Istnieją jednak zabiegi, dzięki którym możemy dłużej cieszyć się gładką skórą. Profesjonalny sprzęt kosmetyczny w rękach zawodowca, potrafi zdziałać cuda.

Ciesz się piękną skórą w każdym wieku

Gabinety kosmetyczne oferują wiele zabiegów opóźniających proces starzenia się skóry. Najpopularniejsze metody, z których możemy skorzystać to:

– peeling kawitacyjny – do jego wykonania używa się ultradźwięków, które gwarantują głębokie oczyszczanie skóry, wygładzenie, odżywienie i zniwelowanie przebarwień. Oprócz peelingu, zabieg ten oferuje także delikatny masaż poprawiający ukrwienie.

– mikrodermabrazja – to rodzaj peelingu, do którego wykorzystuje się np. głowice diamentowe, tlen czy mikrokryształki glinu. Zabieg ten niweluje zmarszczki, blizny, rozszerzone pory, zaskórniki i przebarwienia.

– mezoterapia bezigłowa – to bezbolesny zabieg, do którego używa się prądu elektrycznego o częstotliwość radiowej. Dzięki niemu substancje odżywcze z łatwością przenikają pod skórę. Metoda ta uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych w walce z powstającymi zmarszczkami.

Zabiegi do walki z oznakami starzenia wykonywane są tylko i wyłącznie w profesjonalnych zakładach kosmetycznych. Jeśli jesteś osobą poszukującą wyposażenia do własnego gabinetu, pamiętaj żeby zaopatrywać się w sklepach oferujących produkty najwyższej jakości, takich jak https://abacosun.pl/.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gdzie i kiedy przydadzą się metalowe barierki?
Gdzie i kiedy przydadzą się metalowe barierki?
Bezpieczeństwo na drodze to kwestia, którą należy uwzględnić już na etapie projektowania, uwzględniając potrzeby kierowców, rowerzystów i pieszych. Niestety, ograniczona […]
Z jakimi problemami muszą radzić sobie hodowcy trzody chlewnej?
Z jakimi problemami muszą radzić sobie hodowcy trzody chlewnej?
Wirus afrykańskiego pomoru świń atakuje hodowle trzody chlewnej w wielu rejonach Polski. Pojawienie się choroby wśród zwierząt najczęściej wiąże się […]
Obróbka tworzyw sztucznych – co warto wiedzieć?
Obróbka tworzyw sztucznych – co warto wiedzieć?
Przetwarzanie tworzyw sztucznych to proces produkcyjny, w którym wykorzystuje się tworzywa sztuczne jako surowiec do tworzenia różnych produktów. Przede wszystkim […]
Ostatnie wpisy
Polecamy