Jak wyposażony jest czarterowany jacht?

CategoriesCzas wolny

Nieważne, czy decydujemy się na czarter w Grecji, czy w jakimkolwiek innym miejscu – każdy jacht czarterowy ma pewną podstawę wyposażenia i udogodnień, które uprzyjemnią nam cały rejs. Oczywiście w zależności od wybranego modelu to, co jest na pokładzie, może się zmieniać, a bardziej luksusowe jednostki pływające będą miały do zaoferowania więcej, ale nawet w wersji podstawowej poczujemy się jak na pływającym kilkugwiazdkowym hotelu. Co takiego możemy znaleźć na pokładzie? O tym poniżej.

Pływanie w najlepszych warunkach

W zależności od wielkości jachtu mamy dostęp do kilku, najczęściej dwuosobowych kajut, a oprócz nich są dostępne w pełni wyposażone toalety z prysznicami. Poza tymi pomieszczeniami na pokładzie znajduje się również wspólny salon połączony z kuchnią, gdzie znajdziemy niezbędny osprzęt do przygotowania sobie posiłków, między innymi lodówkę, kuchenkę, zestawy garnków i patelni. Wszystko to oczywiście w najlepszym wydaniu, co zadowoli zmysł estetyczny nawet najbardziej wybrednych rejsowiczów.

Oczywiście żaden jacht czarterowy nie spełniałby swojej roli, jeśli nie byłby wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne w rodzaju głębokościomierza, wiatromierza czy nowoczesnej nawigacji. Jest też dostęp do specjalnego pontonu, dzięki któremu możemy zacumować w pobliżu brzegu, a sami udać się na zwiedzanie mijanej wyspy. Szczególnie wtedy, gdy gdy decydujemy się na czarter jachtów na Madagaskarze, mamy gwarantowaną przygodę na pływającej, luksusowej jednostce hotelowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + dziewiętnaście =