Jak wyposażony jest czarterowany jacht?

CategoriesCzas wolny

Nieważne, czy decydujemy się na czarter w Grecji, czy w jakimkolwiek innym miejscu – każdy jacht czarterowy ma pewną podstawę wyposażenia i udogodnień, które uprzyjemnią nam cały rejs. Oczywiście w zależności od wybranego modelu to, co jest na pokładzie, może się zmieniać, a bardziej luksusowe jednostki pływające będą miały do zaoferowania więcej, ale nawet w wersji podstawowej poczujemy się jak na pływającym kilkugwiazdkowym hotelu. Co takiego możemy znaleźć na pokładzie? O tym poniżej.

Pływanie w najlepszych warunkach

W zależności od wielkości jachtu mamy dostęp do kilku, najczęściej dwuosobowych kajut, a oprócz nich są dostępne w pełni wyposażone toalety z prysznicami. Poza tymi pomieszczeniami na pokładzie znajduje się również wspólny salon połączony z kuchnią, gdzie znajdziemy niezbędny osprzęt do przygotowania sobie posiłków, między innymi lodówkę, kuchenkę, zestawy garnków i patelni. Wszystko to oczywiście w najlepszym wydaniu, co zadowoli zmysł estetyczny nawet najbardziej wybrednych rejsowiczów.

Oczywiście żaden jacht czarterowy nie spełniałby swojej roli, jeśli nie byłby wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne w rodzaju głębokościomierza, wiatromierza czy nowoczesnej nawigacji. Jest też dostęp do specjalnego pontonu, dzięki któremu możemy zacumować w pobliżu brzegu, a sami udać się na zwiedzanie mijanej wyspy. Szczególnie wtedy, gdy gdy decydujemy się na czarter jachtów na Madagaskarze, mamy gwarantowaną przygodę na pływającej, luksusowej jednostce hotelowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + czternaście =