Akcesoria do wykonania manicure w domu

CategoriesCzas wolny

Prawdopodobnie większość kobiet nie wyobraża sobie już życia bez regularnie wykonywanego manicure. Zadbane dłonie stały się koniecznością i podstawową wizytówką, dlatego też liczba miejsc oferujących profesjonalną stylizację stale wzrasta. Równocześnie na rynku pojawiają się kolejne akcesoria, które nie tylko w wyjątkowy sposób zdobią, ale również ułatwiają własnoręczne wykonanie takiego zabiegu. Szablony do malowania paznokci i specjalistyczne płyny nakładane na skórki sprawiają, że nawet osoby pozbawione zdolności manualnych mogą w we własnym zakresie uzyskać zadowalające efekty. 

Prosto i z pazurem 

Nałożenie koloru stanowi obecnie minimum, jeśli chodzi o działania związane z tym obszarem oraz biorąc pod uwagę spektrum różnorodnych możliwości. W zależności od potrzeb możemy wykonać jego tradycyjną wersję lub obecnie najbardziej popularną ze względu na trwałość i efekty hybrydę. Akcesoria do wykonania tego typu manicure są powszechnie dostępne na rynku i nie wymagają wizyty w salonie piękności. Lakiery hybrydowe utwardzane są stopniowo przez lampy UV lub LED, a poza nałożeniem bazy w początkowym etapie i topu na koniec, całość procesu nie różni się nadmiernie od klasycznego toku postępowania.

Formą urozmaicenia są takie produkty jak pyłki do uzyskania błyszczącego rezultatu zwanego efektem syrenki lub jednolitego lustra, które są raczej nie do uzyskania, stosując inne sposoby. Wiele dodatków sprawdzi się jednak niezależnie do wykonywanej metody, a należą do nich przyklejane kryształki i diamenciki na paznokciach oraz stemple dające możliwość wykonania szczegółowych i drobnych kształtów. Blaszka z motywem pokrywana jest delikatnie wybranym kolorem lakieru, następnie wzór odbijany jest na powierzchni wspomnianego gadżetu, aby w następnej kolejności móc zostać przeniesionym bezpośrednio na płytkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − jeden =