Jak stworzyć przytulną atmosferę w swoim mieszkaniu?

CategoriesCzas wolny

Jesień i zima to bez wątpienia czas, w którym więcej przebywamy w mieszkaniach. Długie, chłodne wieczory sprzyjają temu, aby zaszyć się w domowym zaciszu, zawinąć w koc i usiąść na kanapie z filiżanką pysznej herbaty. Jeżeli do tego wypełnimy dom przyjemnym aromatem i rozświetlimy płomieniami świec, uda nam się stworzyć przytulną atmosferę, a powrót do domu po całym dniu stanie się momentem, którego nie będziemy mogli się doczekać.

Aromaty tworzące niepowtarzalny klimat

By wyczarować odpowiedni nastrój wystarczy dobrać odpowiedni zapach i formę w jakiej będziemy go używać. Marka Kringle Candle oferuje świece w kilku rozmiarach – od tzw. daylight’ów, przez małe, klasyczne świeczki będące idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy przetestować dany zapach, po duże szklane słoje, w których świece palą się aż do 100 godzin. Możemy wybrać również woski zapachowe, które roztapiamy w kominkach do aromaterapii.

Zapachy są czymś, co otacza nas każdego dnia. Z ich pomocą tworzymy nie tylko niepowtarzalny nastrój, ale i wspomnienia! Ponieważ nasz mózg reaguje na poszczególne aromaty, które znamy,  możemy np. zbudować klimat świąt wokół zapachu cedru, cynamonu, czy też ciasteczek korzennych. Za każdym razem, gdy zapalimy świecę o danej woni, w pamięci pojawią się cudowne wspomnienia.

Kringle Candle dodatkowo ułatwia nam zadanie i tworzy kolekcje zapachowe na każdą porę roku. Znajdziemy zatem akordy typowo jesienne, linię świąteczną, czy też nuty wiosenne oraz letnie. Wśród ogromnego wyboru świec zapachowych, z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie i stworzy przytulną atmosferę w swoim mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =