Przy jakich dolegliwościach warto zdecydować się na masaż?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przytłaczają Cię codzienne obowiązki? A może cierpisz na uporczywy ból mięśni po treningu albo pojawiający się w wyniku długiej pracy przy biurku lub po długiej podróży za kierownicą? Planujesz wybrać się na masaż, ale nie wiesz, czy to coś pomoże? Z tego artykułu dowiesz się przy jakich dolegliwościach warto się na niego zdecydować.

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to masaż, polegający na uciskaniu fragmentów ciała, dla poprawy krążenia płynów tkankowych oraz limfy. Jego podstawowym zadaniem jest pozbycie się obrzęków, a także toksyn występujących w organizmie. Masaż ten dedykowany jest szczególnie osobom, które narzekają na bóle wynikające z długotrwałego siedzenia za kierownicą samochodu czy w pozycji siedzącej przy biurku.

Masaż relaksacyjny

Chroniczny stres powoduje wiele napięć mięśniowych. W tym przypadku również warto zdecydować się na masaż. Istnieje wiele rodzajów tego typu usług. Może to być masaż w ciemności, dzięki któremu będziemy mogli ograniczyć ilość oddziaływujących bodźców i całkowicie się odprężyć. Można także wybrać się na masaż w większym gronie np. z partnerem lub przyjaciółmi i spędzić wspólnie czas w relaksującej atmosferze. Inne alternatywy to: hawajski masaż Lomi Lomi Nui, słodki masaż wykonywany gorącą czekoladą, masaż gorącymi kamieniami czy masaż twarzy. Warto także zapoznać się w ofertą dostępną na stronie: http://www.masarnia-twojmasaz.pl.

Masaż potreningowy

Dedykowany w szczególności osobom, które poszukują sposobu na szybką regenerację po treningu. Masaż pomoże uporać się ze wszelkimi zakwasami, skurczami tudzież objawami przetrenowania. A przede wszystkim pozwoli na odpoczynek i odprężenie.

Masaż leczniczy

Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na przyspieszeniu procesu rehabilitacji oraz powrotu do pełnej sprawności. Masaż pozytywnie wpływa na regenerację mięśni, a dodatkowo uelastycznia skórę, przyspiesza przemianę materii oraz pomaga się odprężyć i zrelaksować. Polecany dla osób szukających sposobu na wspomożenie rekonwalescencji po kontuzjach i urazach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak prawidłowo rozliczać wynagrodzenia swoich pracowników?
Jak prawidłowo rozliczać wynagrodzenia swoich pracowników?
Bardzo wielu przedsiębiorców zatrudnia w swojej firmie pracodawców. Takie rozwiązanie sprzyja rozwojowi firmy i świadczy o opłacalności danej jednostki. Samo […]
Jak poprawić zarządzanie i planowanie w firmach produkcyjnych?
Jak poprawić zarządzanie i planowanie w firmach produkcyjnych?
Firmy realizujące produkcję wszelkich artykułów to zazwyczaj duże zakłady, posiadające szerokie zaplecze materiałowe oraz maszynowe i zatrudniające przy tym masę […]
Jak zabezpieczyć narzędzia przed wilgocią?
Jak zabezpieczyć narzędzia przed wilgocią?
Dobrej jakości narzędzia – zarówno do obróbki drewna, jak i ogrodnicze – są zazwyczaj dosyć kosztowne. Zaliczamy do nich takie […]
Ostatnie wpisy
Polecamy