Galanteria skórzana – atrakcyjne dodatki do ubioru dla kobiet, jak i mężczyzn

CategoriesŻycie i człowiek

Stylowy wygląd podnosi pewność siebie, a także pomaga podkreślić swój indywidualizm. Służy temu nie tylko odzież, ale też wszelkiego rodzaju dodatki. Galanteria, to z kolei prawdziwa klasyka i kwintesencja elegancji oraz dobrego gustu. Uwielbiają ją kobiety i mężczyźni oraz sprawdza się w różnego rodzaju sytuacjach. Jakie dodatki galanteryjne warto więc posiadać?

Torebka i portfel – niezbędnik kobiety

Dobrze dobrana torebka potrafi przemienić nawet najzwyklejszy ubiór w modną i efektowną stylizację. I właśnie dlatego panie po prostu je kochają. Ważna jest przy tym jakość torebki – skórzane są bardzo trwałe i posłużą na pewno znacznie dłużej niż jeden sezon. Portfel musi być zaś odpowiednio pojemny, jak też poręczny – tak żeby zmieścić się w torebce lub kieszeni kurtki. Galanteria może być również ważnym dodatkiem w pracy, czego najlepszym przykładem są kelnerki i kelnerzy. Portfel i kabura, takie jak np. te dostępne na stronie https://www.mimoda.pl/pol_m_Akcesoria-i-dodatki_Portfele_Kabury-i-portfele-kelnerskie-339.html, znacznie ułatwiają wykonywanie obowiązków.

Saszetka i pasek – obowiązkowe u mężczyzny

Galanteria męska to zaś najczęściej różnego rodzaju saszetki oraz paski. Pierwsze z nich, są niezbędne do przechowywania wszelkich codziennych przedmiotów. Portfel, telefon, klucze – trzymanie ich w kieszeniach jest mało eleganckie, jak też po prostu niewygodne. Saszetka lub teczka sprawdzą się idealnie u każdego mężczyzny, bez względu na zawód. Ważny jest też pasek, który stanowi ważne uzupełnienie stroju. W ubiorze formalnym powinien być dopasowany kolorystycznie do obuwia. Dodatki galanteryjne są potrzebne przy wielu okazjach, warto posiadać ich odpowiednią ilość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + czternaście =