Galanteria skórzana – atrakcyjne dodatki do ubioru dla kobiet, jak i mężczyzn

CategoriesŻycie i człowiek

Stylowy wygląd podnosi pewność siebie, a także pomaga podkreślić swój indywidualizm. Służy temu nie tylko odzież, ale też wszelkiego rodzaju dodatki. Galanteria, to z kolei prawdziwa klasyka i kwintesencja elegancji oraz dobrego gustu. Uwielbiają ją kobiety i mężczyźni oraz sprawdza się w różnego rodzaju sytuacjach. Jakie dodatki galanteryjne warto więc posiadać?

Torebka i portfel – niezbędnik kobiety

Dobrze dobrana torebka potrafi przemienić nawet najzwyklejszy ubiór w modną i efektowną stylizację. I właśnie dlatego panie po prostu je kochają. Ważna jest przy tym jakość torebki – skórzane są bardzo trwałe i posłużą na pewno znacznie dłużej niż jeden sezon. Portfel musi być zaś odpowiednio pojemny, jak też poręczny – tak żeby zmieścić się w torebce lub kieszeni kurtki. Galanteria może być również ważnym dodatkiem w pracy, czego najlepszym przykładem są kelnerki i kelnerzy. Portfel i kabura, takie jak np. te dostępne na stronie https://www.mimoda.pl/pol_m_Akcesoria-i-dodatki_Portfele_Kabury-i-portfele-kelnerskie-339.html, znacznie ułatwiają wykonywanie obowiązków.

Saszetka i pasek – obowiązkowe u mężczyzny

Galanteria męska to zaś najczęściej różnego rodzaju saszetki oraz paski. Pierwsze z nich, są niezbędne do przechowywania wszelkich codziennych przedmiotów. Portfel, telefon, klucze – trzymanie ich w kieszeniach jest mało eleganckie, jak też po prostu niewygodne. Saszetka lub teczka sprawdzą się idealnie u każdego mężczyzny, bez względu na zawód. Ważny jest też pasek, który stanowi ważne uzupełnienie stroju. W ubiorze formalnym powinien być dopasowany kolorystycznie do obuwia. Dodatki galanteryjne są potrzebne przy wielu okazjach, warto posiadać ich odpowiednią ilość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć + szesnaście =