Kiedy ubrać koszulę klasyczną, a kiedy wzorzystą?

CategoriesŻycie i człowiek

Moda męska zmieniła się w ostatnich latach i dawny kanon został poszerzony o bardziej ekstrawaganckie rozwiązania. Klasyczne stylizacje mimo nowych trendów pozostają wciąż aktualne, a dzięki charakteryzującej je ponadczasowości nic nie wskazuje na to, aby miały w pełni ustąpić alternatywnym wariantom. Niegdyś elementem, który stanowił osobliwy wyróżnik, pośród jednakich garniturów był niewątpliwie krawat.

Koszula błękitna lub biała stanowiła jego tło, by obecnie przejąć schedę i stać się kluczowym punktem garderoby w wyniku rezygnacji wielu mężczyzn z jakiegokolwiek zdobienia szyi w codziennym doborze odzieży. Kiedy więc zdecydować się na model klasyczny, a jakich okolicznościach wybrać ten nieco bardziej urozmaicony? 

Elegancja daleka od przepychu 

Prosta i minimalistyczna biel to nieodłączna towarzyszka oficjalnych spotkań i ceremonii. W połączeniu z gustowną marynarką jest wzorcowym przykładem nieśmiertelnej elegancji i wyszukanego smaku. Gładkie wersje sprawdzą się w zestawieniu z całą gamą barw, a także paskami lub kratą, którymi opatrzone są pozostałe części garderoby. Można łączyć je również z wysokiej jakości swetrami dzięki czemu zyskujemy bardziej casualową stylizację pozostającą niezmiennie w dobrym tonie i guście. Mniej formalne będą także wzorzyste i kolorowe propozycje dostępne powszechnie na rynku mody męskiej.

Planując wieczorne prywatne wyjście z przyjaciółmi i rozważając jaka wówczas sprawdzi się koszula mikrowzór na jej strukturze wraz z jeansami to gwarancja swobodnego, lecz nadal doskonałego efektu wizualnego wraz z wygodą użytkowania. Należy jednak pamiętać, że wszelkie deseniowe aplikacje warunkują doboru pozostałych detali. Łączenie ich z jednolitymi strukturami jest najbardziej bezpieczną metodą, ponieważ nieumiejętne dopasowywanie różnorodnych tekstur może doprowadzić do rezultatów będących na granicy kiczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + dziewięć =