Trening elektrostymulacji mięśni – nowoczesny sposób na poprawę sylwetki

CategoriesZdrowie i forma

Wysportowana sylwetka, mięśnie, które nadają jędrności i pomagają w podejmowaniu wysiłku fizycznego sprawiają, że czujemy się pełni energii oraz posiadamy wysoką samoocenę. Osiągnięcie zadowalających efektów zazwyczaj wiąże się ze zdrowym odżywianiem i wprowadzeniem dużej ilości aktywności fizycznej. Dla niektórych osób jest to zniechęcające, bowiem wyobrażają sobie katorżnicze treningi na siłowni. Nic bardziej mylnego! W takim przypadku z pomocą przychodzi Impulse Training EMS.

Efektywnie i szybko

Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Electrical Muscle Stimulation, czyli elektryczna stymulacja mięśniowa. Ten nowoczesny program treningowy obejmuje szereg ćwiczeń, które wykonuje się ze specjalnymi elektrodami umieszczonymi na określonych partiach ciała. Przebiegają przez nie impulsy elektryczne, których celem jest zwiększenie wydajności i dodatkowe zaangażowanie do pracy mięśni pośladków, pleców oraz brzucha. Bez trudu można więc zauważyć, że to nowoczesne rozwiązanie posiada wyjątkowo kompleksowe działanie. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągnąć znakomite efekty bez wkładania w treningi ogromnego wysiłku fizycznego, a masa mięśniowa jest budowana znacznie szybciej niż podczas wykonywania standardowych ćwiczeń bez użycia specjalnego sprzętu.

Dostosowany do różnych osób

Tego rodzaju trening znakomicie sprawdzi się zarówno w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem, jak i u tych, które posiadają już pewne doświadczenia. To również doskonała opcja dla tych, którzy skarżą się na bóle pleców. Jeśli interesuje nas trening EMS Rzeszów jest miastem, w którym możemy się na niego udać. To doskonały pomysł na zadbanie o zdrowie i kondycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × cztery =