Meble z charakterem, czyli jakie?

CategoriesDom i wnętrze

Meble z charakterem – czy takie w ogóle istnieją? Jak najbardziej, a znajdziemy je nie tylko w nowoczesnych sklepach meblarskich, ale i tych oferujących towar z drugiej ręki. Co więcej, druga opcja dać nam może pokaźny dostęp do produktów oryginalnych i niepowszechnych, ale jednocześnie estetycznych. Jednak, meble z odzysku reprezentują główne określoną stylistykę, która nie wszystkim może się spodobać – szczególnie miłośnikom stylu nowoczesnego i designerskich przedmiotów.

Meble realnie wpływające na nasze wnętrza

W nadawaniu charakteru naszym wnętrzom nie przeszkodzi, a wręcz pomoże – przemyślane łączenie stylów. Nawet we wnętrzu minimalistycznym sprawdzić się może bardziej rustykalny fotel pochodzący z odzysku. Działać to będzie na zasadzie przeciwwagi, a mebel tylko podkreśli nastrój wnętrza i nada mu większej wyrazistości.

W dodatku taki przedmiot możemy poddać własnoręcznej renowacji – odmalowanie, nałożenie świeżego lakieru czy kompletna zmiana koloru. To wszystko w sposób prosty i łatwy możemy zrobić sami.

W salonie dobre wrażenie zrobią stoliki kawowe stylizowane – dopełnią całość odbioru i zachęcą do spędzania w nim większej ilości czasu. Gdy konsument dąży jednak do określenia zamierzonej estetyki, w której wartość dodatnią będą mieć meble nacechowane luksusowo i elegancko, to dobrą wskazówką będą różnorodne sofy glamour. Kategoria ta staje się coraz bardziej popularna, gdyż często łączy bogactwo elementów z minimalistyczną formą sofy, co przyciąga wzrok i nadaje ostrości sypialni czy pokojowi dziennemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 5 =