Jak stworzyć własną markę od zera?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie musisz być geniuszem, aby stworzyć własną markę. Ale jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć.

Twoja marka to wrażenie, jakie ludzie odnoszą do Twojej firmy. To uczucie, które towarzyszy im podczas interakcji z Tobą i to ono sprawia, że decydują, czy robić z Tobą interesy, czy nie.

Dobra wiadomość jest taka, że budowanie marki nie jest nauką o rakietach – to tylko kwestia wiedzy o tym, co sprawia, że marka jest dobra, a następnie odpowiedniego działania.

Jakie są elementy dobrej marki?

Naming to pierwszy krok w tworzeniu nowej marki i najważniejszy aspekt tego procesu. Nazwa, którą wybierzesz dla swojej firmy lub produktu jest pierwszą rzeczą, którą ludzie zobaczą, usłyszą lub pomyślą o niej, gdy się z nią zetkną. To jest to, co ludzie będą mówić, kiedy opisują go innym. Tak będą szukać jej w Internecie. I to jest to, co będą pamiętać, gdy zdecydują, czy kupić od Ciebie. Na stronie https://studiokreacja.pl/oferta/identyfikacja-wizualna/naming/ możesz poprosić o wycenę stworzenia namingu.

Tożsamość wizualna marki pomaga ludziom rozpoznawać ją szybko i konsekwentnie we wszystkich kanałach. Obejmuje ona logo, schematy kolorów, czcionki i inne elementy projektu, które pomagają uczynić markę rozpoznawalną z daleka.

Jasny przekaz – Dobra marka jasno komunikuje, co oferujesz, nie zmuszając klientów do czytania stron tekstu, aby dowiedzieć się, co im oferujesz. Innymi słowy, Twój przekaz powinien być prosty i łatwy do zrozumienia, tak aby jak najszybciej dotarł do odbiorców docelowych, gdy zobaczą Twoje logo lub usłyszą, że ktoś wymienia Twoją nazwę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego spodnie są ważną częścią kobiecej garderoby?
Dlaczego spodnie są ważną częścią kobiecej garderoby?
Spodnie damskie są ważną częścią kobiecej szafy. Mogą one sprawić, że strój będzie lepszy lub gorszy, a często są elementem, […]
Jak nauczyć się szyć? Kroki jakie należy w tej kwestii podjąć
Jak nauczyć się szyć? Kroki jakie należy w tej kwestii podjąć
Umiejętność szycia jest bardzo przydatna na co dzień, jak też może stanowić sposób na życie. Szyjąc profesjonalnie, tak naprawdę, zawsze […]
Jakie typy silników można wyróżnić na rynku?
Jakie typy silników można wyróżnić na rynku?
Do napędzania różnego rodzaju układów i mechanizmów w wielu branżach służą silniki. Są to główne elementy każde instalacji stworzonej z […]
Ostatnie wpisy
Polecamy