Jak wyposażyć salę konferencyjną, aby zachwycała swoim wyglądem?

CategoriesBiznes i marketing

Sala konferencyjna to miejsce, które w każdej firmie odgrywa ogromną rolę. Zazwyczaj pełni przede wszystkim funkcję reprezentacyjną, ponieważ właśnie w tym pomieszczeniu podejmowani są wszyscy goście danego przedsiębiorstwa, od potencjalnych pracowników, poprzez klientów, na kluczowych kontrahentach kończąc. Często są tam także organizowane spotkania, mające na celu kreatywną burzę mózgów, prezentacje postępów poszczególnych działów lub przedstawienie celów na kolejne tygodnie pracy. Z tego względu musi to być przestrzeń efektowna, która jednocześnie sprzyja skupieniu myśli.

Biurowy minimalizm

Nie bez powodu minimalizm kojarzony jest często z projektami powierzchni biurowych. Architekci chętnie sięgają po ten styl, ponieważ łączy on w sobie prostotę, piękne rozwiązania oraz funkcjonalność. Przy dużej oszczędności form poszczególnych mebli, kolorów i akcesoriów otrzymujemy pomieszczenia eleganckie i zarazem stworzone do pracy. Zazwyczaj jedyną ozdobą w tego typu propozycjach są faktury poszczególnych płaszczyzn. Znajdziemy tu klasyczną, czerwoną cegłę, nowoczesny beton architektoniczny, dużo szkła oraz połysk lakierowanej stolarki meblowej. 

Propozycja aranżacji 

Chcąc urządzić stylową, elegancką salę konferencyjną, musimy korzystać z elementów najwyższej jakości, które znajdziemy np. pod tym adresem  https://www.chairman.pl. Niezależnie od preferowanego przez nas stylu, znajdziemy tam stolarkę meblową na najwyższym poziomie. W tej propozycji jednak wykorzystane będą nowoczesne egzemplarze stołów i krzeseł o bardzo prostych, czystych liniach. Doskonale w tym przypadku zaprezentowałby się szklany blat podparty niebanalną nogą w postaci futurystycznej rzeźby. Siedziska obite ponadczasową skórą dodałyby całości elegancji. Sale oświetlić można modnymi reflektorami na listwach, które podkreślałyby nieco loftową cegłę umieszczoną na jednej ze ścian. Taka aranżacja byłaby spójna, a sala konferencyjna robiłaby doskonałe, bardzo profesjonalne wrażenie na wszystkich gościach naszej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − jedenaście =