Kształt namiotu firmowego – jaki wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Namioty firmowe stanowią ważne narzędzie marketingowo-użytkowe podczas imprez plenerowych, targów i eventów. Dostępne na rynku konstrukcje (np. na https://inventini.com/) różnią się wielkością, kształtem, funkcjonalnością, a często także stelażem, który może znajdować się wewnątrz lub na zewnątrz namiotu.

Namiot namiotowi nierówny

Pierwszą rzeczą, którą charakteryzują się namioty firmowe, jest strona estetyczna – w szczególności kolorystyka, nadruki i elementy graficzne, pełniące przede wszystkim funkcję reklamową. Różnice dotyczą także wielkości i kształtu poszczególnych modeli. Duże namioty wykorzystywane są przede wszystkim podczas otwartych imprez, zawodów sportowych i targów jako stoiska promocyjno-handlowe lub gastronomiczne.

Na uwagę zasługują modele nietypowe, np. namioty w kształcie gwiazdy dostępne na https://inventini.com/startent/, które poza estetyczną oryginalnością tworzą funkcjonalną i wygodną przestrzeń, umożliwiającą prezentację różnych produktów oferowanych przez danego wystawcę. Propozycje te sprawdzają się także w czasie imprez muzycznych i artystycznych, podkreślając charakter wydarzenia.

Klasyczne i niestandardowe

Wybór namiotu zależy przede wszystkim od potrzeb i oczekiwań użytkownika, ważną kwestią jest także ukształtowanie terenu, na którym zamontowany zostanie namiot. Do niedawna największą popularnością cieszyły się klasyczne modele, czyli namioty w kształcie kwadratu, prostokąta lub koła. Ich zaletą jest przede wszystkim łatwy montaż oraz demontaż, a także wygodna i komfort użytkowania.

W ostatnim czasie pojawiły się jednak bardziej wyszukane propozycje, do których zaliczyć można namioty w kształcie łuku – efektowne, niebanalne, przyciągające uwagę. Są to przede wszystkim modele nadmuchiwane, bezstelażowe, odznaczające się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz siłę wiatru. Ich zaletą jest także niebanalna estetyka oraz funkcjonalność, dlatego też namioty w kształcie łuku najczęściej stanowią centralny punkt imprezy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wesele z noclegiem dla gości – gdzie je zorganizować?
Wesele z noclegiem dla gości – gdzie je zorganizować?
Wesele to dla każdego najbardziej wyjątkowy i długo wyczekiwany dzień, który powinien zapaść w pamięci na całe życie. To także […]
Klasyczne czy nowoczesne – które obrączki okażą się lepszym wyborem?
Klasyczne czy nowoczesne – które obrączki okażą się lepszym wyborem?
Obrączki to symbol zawartego związku małżeńskiego. Jest to biżuteria, którą małżonkowie będą nosić na co dzień, dlatego ich wybór powinien […]
Na jakie kwestie zwrócić uwagę przed zakupem sprężyn obniżających?
Na jakie kwestie zwrócić uwagę przed zakupem sprężyn obniżających?
Sprężyny obniżające to jeden z częściej wybieranych elementów modyfikujących układ zawieszenia. W związku ze wzrostem popytu na produkt, producenci akcesoriów […]
Ostatnie wpisy
Polecamy