Zegarek jako ciekawy dodatek do każdej stylizacji

CategoriesŻycie i człowiek

W dzisiejszych czasach większość osób nosi przy sobie telefon z wbudowanym odmierzaczem czasu. Nie trzeba mieć zegarka na ręce, aby móc w łatwy sposób sprawdzić aktualną godzinę. Czy to koniec mody na zegarki naręczne? Wręcz przeciwnie. Noszenie ich nabiera nowego znaczenia. Obecnie służą głównie jako ozdoba, będącą ciekawym dodatkiem do każdej stylizacji. Odpowiednio dobrany zegarek dużo mówi o osobowości właściciela, o jego zainteresowaniach oraz statusie materialnym. Mężczyźni coraz częściej wybierają modele typowo sportowe do eleganckich garniturów, a eleganckie na skórzanym pasku do ubrań codziennych. 

Sportowy charakter i elegancja

Coraz większą popularność zyskują zegarki łączące w sobie nowoczesny, sportowy i elegancji wygląd. Idealnie pasują do większości stylizacji. Zegarki producenta Timex są obecnie jedynymi z najchętniej kupowanych na świecie. Podświetlenie tarczy, dzięki zastosowaniu technologii Indiglo, wygląda niesamowicie. Nic dziwnego, że tak często wybierane są na prezent dla najbliższych. Firma Timex oferuje ponad 100 różnych modeli zegarków dla kobiet i mężczyzn. Jest w czym wybierać.

Wielofunkcyjność i niezawodność

Jest również grupa zegarków do tzw. zadań specjalnych. W kategorii tej liderem jest model G Shock – wstrząsoodporny o zwiększonej wytrzymałości na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Niestraszne mu błoto, woda, mróz. Sprawdza się doskonale w najtrudniejszych warunkach – podczas uprawiania sportów ekstremalnych, wielodniowych wypraw i pracy w ciężkich warunkach. Zegarek G Shock przyciąga uwagę również swoim nowoczesnym, niezwykłym designem. Nazywany jest trójwymiarowym arcydziełem współczesnej sztuki zegarmistrzowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 11 =