Pompy omnigena

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Omigena jest firmą zajmującą się między innymi sprzedażą pomp do wody. Na rynku istnieje od ponad kilkunastu lat ciesząc się nieustanną renomą i reklamując się ogromnym doświadczeniem. W swojej ofercie posiadają produkty skierowane do gospodarstw domowych, usług przemysłowych oraz rolniczych – zajmują się sprzedażą hurtową oraz detaliczną posiadając przy tym wszystkie potrzebne do tego certyfikaty.

Pompy Omnigena jakie można znaleźć w ofercie dzielą się na parę kategorii, do których należą między innymi: pompy głębinowe, zatapialne, pompy i zestawy hydroforowe czy pompy obiegowe.

1) pompy głębinowe: ich zadaniem jest pobór czystej zimnej wody z wywierconych ujęć głębinowych czy zbiorników wolnostojących. Ich zastosowanie można spotkać w obrębie studni, w których źródło wody znajduje się na poziomie poniżej 8m, w przypadku gdy zastosowanie pompy powierzchniowej jest niemożliwe. Omigena proponuje pompy głębinowe dostosowane do małych gospodarstw domowych, jak i większe urządzenia dostosowane do usług rolniczych i przemysłowych. Sprawdź przykładową ofertę pomp głębinowych na stronie: https://sklephypo.pl/71-pompy-glebinowe.

2) pompy zatapialne: mają szeroki zakres zastosowania. W zależności od budowy mogą być zastosowane do pompowania ścieków, wody czystej lub brudnej.

3) pompy hydroforowe: mają zdolność do pompowania wody z głębokości, która nie przekracza 8m. Należy pamiętać, iż pompy te nie mogą pompować wody zabrudzonej, np. piaskiem. Zastosowanie mają w zaopatrzeniu małych gospodarstw domowych, domków jednorodzinnych czy ogrodów w czystą wodę z własnego ujęcia.

Wybór określonej pompy powinien zależeć od naszych preferencji i planów wykorzystania jej. Powinniśmy również zwrócić uwagę na zakres cenowy danej pompy, gdyż te posiadające bardziej rozbudowane właściwości są droższe, ale i gwarantujące lepszą wytrzymałość. Poza tym, należy przemyśleć fakt czy pompa powinna mieć napęd spalinowy, czy elektryczny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak utrwalić ważne chwile w życiu?
Jak utrwalić ważne chwile w życiu?
Każdy z nas przeżywa w swoim życiu takie chwile, które chciałby zapamiętać na długo. Niestety pamięć jest dość ulotna i […]
Jaki komputer stacjonarny wybrać?
Jaki komputer stacjonarny wybrać?
Pecet, od czasów swojego powstania, spełnia wiele funkcji. Jest, przede wszystkim w ujęciu użytkownika indywidualnego, nośnikiem wielu narzędzi – a […]
Dogodne rozwiązania na rynku, które skutecznie odprowadzą ścieki z naszego domostwa
Dogodne rozwiązania na rynku, które skutecznie odprowadzą ścieki z naszego domostwa
Z problemem odprowadzania ścieków z domów jednorodzinnych spotyka się wiele osób. W dużych miastach, gdzie działa system miejski, jedyne, o […]
Ostatnie wpisy
Polecamy