Pompy omnigena

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Omigena jest firmą zajmującą się między innymi sprzedażą pomp do wody. Na rynku istnieje od ponad kilkunastu lat ciesząc się nieustanną renomą i reklamując się ogromnym doświadczeniem. W swojej ofercie posiadają produkty skierowane do gospodarstw domowych, usług przemysłowych oraz rolniczych – zajmują się sprzedażą hurtową oraz detaliczną posiadając przy tym wszystkie potrzebne do tego certyfikaty.

Pompy Omnigena jakie można znaleźć w ofercie dzielą się na parę kategorii, do których należą między innymi: pompy głębinowe, zatapialne, pompy i zestawy hydroforowe czy pompy obiegowe.

1) pompy głębinowe: ich zadaniem jest pobór czystej zimnej wody z wywierconych ujęć głębinowych czy zbiorników wolnostojących. Ich zastosowanie można spotkać w obrębie studni, w których źródło wody znajduje się na poziomie poniżej 8m, w przypadku gdy zastosowanie pompy powierzchniowej jest niemożliwe. Omigena proponuje pompy głębinowe dostosowane do małych gospodarstw domowych, jak i większe urządzenia dostosowane do usług rolniczych i przemysłowych. Sprawdź przykładową ofertę pomp głębinowych na stronie: https://sklephypo.pl/71-pompy-glebinowe.

2) pompy zatapialne: mają szeroki zakres zastosowania. W zależności od budowy mogą być zastosowane do pompowania ścieków, wody czystej lub brudnej.

3) pompy hydroforowe: mają zdolność do pompowania wody z głębokości, która nie przekracza 8m. Należy pamiętać, iż pompy te nie mogą pompować wody zabrudzonej, np. piaskiem. Zastosowanie mają w zaopatrzeniu małych gospodarstw domowych, domków jednorodzinnych czy ogrodów w czystą wodę z własnego ujęcia.

Wybór określonej pompy powinien zależeć od naszych preferencji i planów wykorzystania jej. Powinniśmy również zwrócić uwagę na zakres cenowy danej pompy, gdyż te posiadające bardziej rozbudowane właściwości są droższe, ale i gwarantujące lepszą wytrzymałość. Poza tym, należy przemyśleć fakt czy pompa powinna mieć napęd spalinowy, czy elektryczny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zanim się ściemni
Zanim się ściemni
Problem z pogarszającym się wzrokiem może spotkać każdego z nas, ale najczęściej cierpią na tę przypadłość osoby starsze. Wtedy dotychczasowe […]
Najlepsze sposoby na odprężenie się po trudnym tygodniu
Najlepsze sposoby na odprężenie się po trudnym tygodniu
Po ciężkim i męczącym tygodniu marzymy o tym, aby skutecznie wypocząć i się zrelaksować. Pomoże to nie tylko zregenerować organizm, […]
Elegancki gabinet – te meble nadadzą mu stylu
Elegancki gabinet – te meble nadadzą mu stylu
W domowych pomieszczeniach można zadbać zarówno o wysoki komfort wypoczynku, jak i pracy. Poszczególne warianty wyposażenia można dopasować pod względem […]
Ostatnie wpisy
Polecamy