Pompy omnigena

CategoriesBudowanie

Omigena jest firmą zajmującą się między innymi sprzedażą pomp do wody. Na rynku istnieje od ponad kilkunastu lat ciesząc się nieustanną renomą i reklamując się ogromnym doświadczeniem. W swojej ofercie posiadają produkty skierowane do gospodarstw domowych, usług przemysłowych oraz rolniczych – zajmują się sprzedażą hurtową oraz detaliczną posiadając przy tym wszystkie potrzebne do tego certyfikaty.

Pompy Omnigena jakie można znaleźć w ofercie dzielą się na parę kategorii, do których należą między innymi: pompy głębinowe, zatapialne, pompy i zestawy hydroforowe czy pompy obiegowe.

1) pompy głębinowe: ich zadaniem jest pobór czystej zimnej wody z wywierconych ujęć głębinowych czy zbiorników wolnostojących. Ich zastosowanie można spotkać w obrębie studni, w których źródło wody znajduje się na poziomie poniżej 8m, w przypadku gdy zastosowanie pompy powierzchniowej jest niemożliwe. Omigena proponuje pompy głębinowe dostosowane do małych gospodarstw domowych, jak i większe urządzenia dostosowane do usług rolniczych i przemysłowych. Sprawdź przykładową ofertę pomp głębinowych na stronie: https://sklephypo.pl/71-pompy-glebinowe.

2) pompy zatapialne: mają szeroki zakres zastosowania. W zależności od budowy mogą być zastosowane do pompowania ścieków, wody czystej lub brudnej.

3) pompy hydroforowe: mają zdolność do pompowania wody z głębokości, która nie przekracza 8m. Należy pamiętać, iż pompy te nie mogą pompować wody zabrudzonej, np. piaskiem. Zastosowanie mają w zaopatrzeniu małych gospodarstw domowych, domków jednorodzinnych czy ogrodów w czystą wodę z własnego ujęcia.

Wybór określonej pompy powinien zależeć od naszych preferencji i planów wykorzystania jej. Powinniśmy również zwrócić uwagę na zakres cenowy danej pompy, gdyż te posiadające bardziej rozbudowane właściwości są droższe, ale i gwarantujące lepszą wytrzymałość. Poza tym, należy przemyśleć fakt czy pompa powinna mieć napęd spalinowy, czy elektryczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 − siedem =