Modele stylowych okularów dla mężczyzn

CategoriesŻycie i człowiek

Okulary to niezwykle ważny dodatek do stylizacji, ponieważ odpowiednio dobrane potrafią doskonale uwypuklić osobowość właściciela. W przypadku mężczyzn ich wybór na rynku jest prawie tak samo szeroki jak dla kobiet. W stacjonarnych i internetowych salonach optycznych panowie znajdą modele zróżnicowane zarówno pod względem kształtu oprawek, jak i kolorystyki. Mnóstwo ciekawych i zaprojektowanych w niebanalnym stylu okularów można znaleźć na https://www.opticdesign.pl/16-okulary-korekcyjne.  

Propozycje dla panów odważnych i wielbicieli klasyki 

W kategorii okularów korekcyjnych dla mężczyzn rządzą obecnie nowoczesne modele z cienkimi i ledwie zauważalnymi ramkami wykonanymi z metalu. Najczęściej występują one w odcieniach brązu, czerni i szarości. Z mody nie wychodzą również od kilku lat oprawki plastikowe, silnie zarysowane wokół szkieł i przez to skupiające na sobie uwagę całego otoczenia (nierzadko są niemal całkowicie przezroczyste). Jeśli szukamy idealnych konstrukcji pasujących do garnituru, powinniśmy natomiast postawić na minimalistyczne modele z cienkim dołem i wyraźnie zaznaczoną górą.

Kolejną opcją do wyboru są tradycyjne lenonki, wyposażone w okrągłe szkła połączone cienkim drucikiem i otoczone oprawkami w czerwonym, błękitnym lub brązowym odcieniu. Są one uznawane za produkty dosyć hipsterskie, ale jednocześnie bardzo stylowe. Modne są ponadto okulary aviator korekcyjne, nawiązujące bezpośrednio do modeli wyprodukowanych przez markę Ray-Ban w pierwszej połowie XX wieku i zainspirowane lotnictwem. Przypominają nieco kroplę wody, zwężając się w charakterystyczny sposób ku dołowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + siedemnaście =