Jak ograniczyć do minimum formalności związane z uzyskaniem środków na rozkręcenie biznesu?

CategoriesBiznes i marketing

Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad tym, w jaki sposób możesz sfinansować start swojego biznesu. Sprawa jest tym bardziej skomplikowana, im mniej wiarygodny jesteś dla banków, przykładowo ze względu na dotychczasowe zobowiązania. Najlepiej byłoby więc do minimum ograniczyć formalności związane z uzyskaniem środków na rozwój firmy, zwłaszcza że w początkowym etapie prowadzenia działalności, czas zabierają inne kwestie, jak choćby pozyskanie klienta, nowych znajomości, realizowanie usługi czy produktu.

Niewielu startujących biznesmenów wie, że można te formalności ograniczyć, korzystając po prostu z usług firm oferujących udzielenie kredytu dla małej firmy bez zaświadczeń. Na rynku jest wiele spółek specjalizujących się w przyznawaniu pożyczek dla firmy bez BIK-u, bez ZUS-u itd. Jest naprawdę w czym wybierać. Znaleźć taką firmę jest naprawdę łatwo – wystarczy kilka konkretnych haseł wpisanych w wyszukiwarkę, ewentualnie polecenie znajomego z branży, zwrócenie uwagi na reklamy pojawiające się w pismach branżowych lub biznesowych.

Jeśli chcemy ograniczyć liczbę formalności niezbędną do uzyskania gotówki, skorzystanie z usług firmy, która oferuje pożyczkę dla firmy bez BIK-u zdaje się być najlepszym rozwiązaniem. Formalności ograniczą się tak naprawdę do odpowiedzi na kilka pytań i podpisania umowy. W ten sposób możemy na pewno oszczędzić sporo czasu, a pieniądze mieć na koncie tego samego dnia. Kredyty dla małych firm bez zaświadczenia w ostatnim czasie zyskuje na popularności nie bez przyczyny – liczba procedur bankowych często odstrasza inwestorów od podejmowania współpracy z instytucjami finansowymi, zwłaszcza jeśli zależy nam na czasie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć − pięć =