Jak wypozycjonować stronę – 10 wskazówek, jak osiągnąć sukces

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Zanim zaczniesz, powinieneś mieć jasne pojęcie o tym, o czym jest Twoja witryna i co oferuje. Powinieneś także dobrze rozumieć słowa kluczowe, których ludzie szukają podczas odwiedzania Twojej witryny.

Oto dziesięć wskazówek, które pomogą Ci wypozycjonować Twoją stronę internetową:

 1. Upewnij się, że Twoja witryna jest przyjazna dla urządzeń mobilnych
 2. Upewnij się, że Twoja witryna zawiera silne wezwanie do działania
 3. Upewnij się, że Twoja witryna zawiera jasny, przekonujący komunikat
 4. Dołącz krótki i zwięzły opis tego, co robisz
 5. Upewnij się, że Twoja witryna jest łatwa w nawigacji
 6. Upewnij się, że masz jasną, przekonującą propozycję wartości
 7. Uwzględnij niektóre z kluczowych cech swoich produktów lub usług
 8. Użyj dowodu społecznego, aby pokazać, jak popularny jesteś
 9. Korzystaj z referencji od zadowolonych klientów
 10. Używaj filmów, obrazów i infografik

Dlaczego posiadanie dobrej pozycji w SERP jest ważne?

Wyszukiwarki to najpopularniejszy sposób znajdowania informacji w Internecie. W rezultacie ważne jest, aby dobrze wypozycjonować się w SERP.

Na przykład pierwsza pozycja w SERP jest najbardziej widoczna i do niej trafiają wszystkie kliknięcia. https://boo.pl/pozycjonowanie-sklepow/ Ma też większą widoczność niż inne pozycje.

Z chwilą gdy uda Ci się należycie wypozycjonować  w SERP, będziesz miał duże szanse na uzyskanie ruchu w witrynie i konwersji z tej pozycji. Dzieje się tak, ponieważ osoby, które wyszukują Twoje słowa kluczowe, zobaczą Twoją witrynę, zanim klikną inną witrynę.

Jak właściwie wypozycjonować swoją witrynę pod kątem

Jeśli chodzi o SEO, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Jednym z tych czynników jest pozycjonowanie treści.

W tym artykule omówimy najlepszy sposób pozwalający wypozycjonować treści na Twojej stronie, aby odnieść sukces. Przedstawimy również kilka przykładów stron internetowych, które odniosły sukces dzięki tej strategii.

Trzy podstawowe sposoby pozycjonowania treści w witrynie: 

 • głowa, 
 • treść 
 • stopka. 

Nagłówek znajduje się u góry strony i zazwyczaj zawiera linki i wezwania do działania dla odwiedzających, którzy nawigują po Twojej witrynie po raz pierwszy. Treść zazwyczaj zawiera post na blogu lub inny rodzaj długiej treści, podczas gdy stopka jest zwykle używana do informacji kontaktowych, informacji o prawach autorskich lub linków do innych stron w Twojej witrynie. . Niezależnie od tego, czy chcesz skupić się na nagłówku, treści, czy stopce w swoim projekcie, warto również pomyśleć o tym, jak chcesz, aby się one czuły. Czy powinny być mroczne i poważne? Czy powinny być lekkie i radosne? Czy chcesz, aby wszystkie wyglądały tak samo, czy też niektóre sekcje witryny wymagają więcej koloru niż inne? Nagłówek znajduje się u góry strony i zazwyczaj zawiera linki i wezwania do działania dla osób, które odwiedzają Twoją witrynę po raz pierwszy. Treść zazwyczaj zawiera post na blogu lub inny rodzaj długiej treści, podczas gdy stopka jest zwykle używana do umieszczania informacji kontaktowych, informacji o prawach autorskich lub linków do innych stron w Twojej witrynie. . Czy chcesz skupić się na nagłówku

Dlaczego powinieneś dbać o pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to najważniejsza część SEO. To pozycja obowiązkowa dla każdej firmy, która chce rozwijać swój biznes w Internecie.

O znaczeniu pozycjonowania świadczą algorytmy Google oraz sposób, w jaki pozycjonują strony w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie ma również kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej witryny na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram i Twitter.

Dzięki odpowiedniej strategii pozycjonowania możesz zwiększyć ruch na swojej stronie i poprawić widoczność swojej marki w sieci.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jaki zmiękczacz wody najlepiej kupić?
Jaki zmiękczacz wody najlepiej kupić?
Zbyt twarda woda w mieszkaniu w ogromnym stopniu wpływa na obniżenie komfortu codziennego życia, choćby dlatego, że wysusza skórę i […]
Jak w swetrach wyglądać stylowo?
Jak w swetrach wyglądać stylowo?
W sezonie jesienno-zimowym swetry stają się nieodłącznym elementem garderoby. Mają przede wszystkim chronić przed chłodem, jednak nie oznacza to konieczności […]
Jak przygotować pyszny obiad w stylu azjatyckim?
Jak przygotować pyszny obiad w stylu azjatyckim?
Kuchnia azjatycka od lat podbija podniebienia milionów smakoszy. Wraz ze wzrostem światowej globalizacji, takie smaki przekonały do siebie coraz więcej […]
Ostatnie wpisy
Polecamy