Gry planszowe dla dorosłych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gry planszowe dla dorosłych można podzielić na kilka rodzajów, jednak dla każdego z nich wspólne jest jedno: najwięcej przyjemności będą czerpać z gry osoby dorosłe. Poruszone zagadnienia, zadania do wykonania czy zawarty humor ma trafiać przede wszystkim do pełnoletnich.

1. Gry erotyczne

Ich cel jest oczywisty: podgrzanie atmosfery w sypialni, a schemat budowy czy samej gry niezwykle prosty. Pionki poruszają się po planszy zgodnie z ilością wyrzuconych kostek. Niemal zawsze wyróżnione pola wiążą się z koniecznością wylosowania karty z zadaniem. Nierzadko towarzyszą im inne gadżety, którymi mogą być masażery, pisaki z czekoladą czy zabawki z kategorii SM.

2. Gry planszowe dla par

Przeznaczone są dla osób pozostających w związkach. Poruszanie się po planszy ponownie wiąże się z pewnymi zadaniami lub pytaniami. Partnerzy mogą grać przeciwko sobie lub przeciwko innym parom. Zadania w tych grach bazują na innych popularnych schematach zabaw towarzyskich, np. kalamburach.

3. Związane z dorosłym życiem

W tego typu grach planszowych życie dorosłego przedstawione jest w sposób absurdalny. Wyścisz pionkami po planszy może prowadzić do „przeżycia” na nowo życia – do bogactwa lub bankructwa i porażki życiowej prowadząc. Może również dotyczyć życia zawodowego, np. pracy w korporacji, który to pomysł trafi szczególnie do obeznanych w nomenklaturze stosowanej w ogromnych korpo.

4. Alkoholowe

Alkoholowy Chińczyk czy The Lord of The Drinks to pretekst do picia. Zadania z kart lub umieszczone bezpośrednio na planszy określają ilość i rodzaj, a także sposób wypicia alkoholu. To pozycja świetna na każdą imprezę w pełnoletnim gronie.

Wybierając grę planszową dla dorosłych trzeba mieć na uwadze jedno: rzadko kiedy jej prawdziwym celem jest bycie pierwszym na linii mety. To sama gra ma dostarczać najwięcej radości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ograniczyć do minimum formalności związane z uzyskaniem środków na rozkręcenie biznesu?
Jak ograniczyć do minimum formalności związane z uzyskaniem środków na rozkręcenie biznesu?
Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą, z pewnością nie raz zastanawiałeś się nad tym, w jaki sposób możesz sfinansować start swojego biznesu. […]
Do jakich celów wykorzystuje się centralne smarowanie w różnych branżach na rynku?
Do jakich celów wykorzystuje się centralne smarowanie w różnych branżach na rynku?
Centralne smarowanie to system, który zapewnia smarowanie ruchomych części w obrębie maszyny lub procesu. Głównym celem centralnego smarowania jest zapewnienie […]
Z ilu elementów powinna składać się zastawa stołowa?
Z ilu elementów powinna składać się zastawa stołowa?
Niezależnie od tego czy zapraszamy gości na zwykły obiad, świętujemy w rodzinnym gronie czy organizujemy randkę, warto jest zadbać o […]
Ostatnie wpisy
Polecamy