Gadżety dla niemowlaków

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzieci od najmłodszych lat otoczone są różnorodnymi zabawkami, które spełniają różne funkcje. Niektóre mają za zadanie wypełnić im czas podczas leżakowania. Temu służy m.in. karuzela zawieszana nad łóżeczkiem podczas pierwszych dni życia niemowlęcia. Inne odpowiadają za ukojenie i uspokojenie dziecka. Z całą pewnością jako sztandarowy przykład należy tutaj wymienić pluszaki, które każdy z nas pamięta ze swojego dzieciństwa. Jeszcze inne mają na celu rozwijać dziecko i wspomagać jego różnorodne obszary: od funkcjonowania społecznego, poznawczego, mówienia aż do chodzenia włącznie.

Jakie jeszcze inne gadżety dla niemowlaków można wymienić? Można pomyśleć o fotokocyckach dla dzieci. Dodatki te pozwalają uchwycić najpiękniejsze chwile z życia maluszka i uwiecznić je na pięknym materiale. Oprócz wartości sentymentalnej i estetycznej, to przede wszystkim bardzo praktyczny dodatek, którym można otulić maluszka, rozłożyć na podłodze podczas zabawy, zabrać ze sobą na piknik lub włożyć do wózka. To również doskonały pomysł na prezent dla ukochanej babci, ale również pamiątka dla rodziców, a kiedyś dorosłego ich dziecka.

Książeczki, piłeczki i maty

Gadżetów dla niemowląt jest naprawdę sporo zwłaszcza w internecie. Jako przykład można podać sklep https://okiemmaluszka.pl/.  Niektóre z nich stanowią pamiątkę jak choćby metryczka czy kubek z wizerunkiem maluszka, a inne są bardzo praktyczne i służą celom dydaktycznym lub rozwojowym. W tej drugiej kategorii mieszczą się na pewno edukacyjne maty, które wspomagają rozwój sensoryczny dziecka oraz pobudzają go do aktywności, podobnie jak puzzle i układanki albo piłeczki. Wybór jest ogromny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Magazyn – jak go zagospodarować?
Magazyn – jak go zagospodarować?
Magazyny służą do przechowywania produktów, dlatego powinny być odpowiednio wyposażone. Meble oraz akcesoria, które niezbędne są na halach magazynowych, muszą […]
Kobieca odzież na lato
Kobieca odzież na lato
Lato to pora roku, kiedy każda z pań chce podkreślić swoje atuty i prezentować się kobieco. To idealny czas na […]
Dekorowanie pokoju dla dziecka – co wybrać?
Dekorowanie pokoju dla dziecka – co wybrać?
Dekorowanie pokoju dla dziecka jest jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy do zrobienia. Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiednie meble i dodatki. […]
Ostatnie wpisy
Polecamy