Dodatkowe benefity, jaką mogą otrzymywać pracownicy biurowi

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wiele osób pracuje w biurze, a to oznacza, że spędza dużo czasu w pozycji siedzącej. Siedzący tryb życia może prowadzić do problemów zdrowotnych, dlatego ważne jest, aby pracodawcy oferowali zachęty, które zachęcą pracowników do wstania i poruszania się.

Oto kilka korzyści, które mogą otrzymać pracownicy biurowi:

Elastyczne godziny pracy

Niektóre firmy pozwalają swoim pracownikom robić przerwę na lunch kiedy chcą lub przychodzić wcześniej lub wychodzić późno. To daje im swobodę w dostosowywaniu swoich harmonogramów w zależności od potrzeb.

Darmowe członkostwo w siłowni lub zwrot kosztów siłowni

Wiele firm płaci za członkostwo w lokalnych siłowniach lub zwraca koszty pracownikom, którzy chcą korzystać z nich poza godzinami pracy. To może pomóc promować aktywność fizyczną i poprawić ogólny stan zdrowia.

Zniżki na ubezpieczenie zdrowotne

Zniżki na ubezpieczenie zdrowotne za zdrowe nawyki, takie jak zaprzestanie palenia i programy utraty wagi. Wielu pracodawców oferuje zniżki na plany dentystyczne dla pracowników, którzy uczestniczą w tych programach, co może pomóc obniżyć koszty opieki nawet bardziej niż sugerowałaby sama zniżka. 

Zachęty do udziału w programach dotyczących zdrowego stylu życia

Pracodawcy mogą oferować zachęty dla pracowników, którzy uczestniczą w określonych programach zdrowotnych, takich jak program dotyczący rzucenia palenia. Mogą one obejmować takie rzeczy jak karty podarunkowe do lokalnych firm lub zniżki na zajęcia fitness w siłowni.

Wiele z tego typu benefitów można otrzymać w ramach specjalnej platformy, o której informacje można znaleźć pod adresem https://worksmile.com/platforma/. Dzięki niej, firmy mogą w prosty sposób zachęcić pracowników do intensywniejszej, a przede wszystkim skutecznej pracy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak przechowywać narzędzia ogrodowe?
Jak przechowywać narzędzia ogrodowe?
Do wykonywania różnych prac w ogrodzie niezbędne są narzędzia – m.in. grabie, łopaty, ,szpadle, motyki, sekatory, kosiarki, taczki czy piły […]
Czym przysłonić swoje okna w domu?
Czym przysłonić swoje okna w domu?
Istnieje wiele sposobów na przesłonięcie domowych okien. Można zastosować zasłony, rolety i żaluzje. Każdy z nich ma swoje własne zalety […]
Jak wyposażony jest czarterowany jacht?
Jak wyposażony jest czarterowany jacht?
Nieważne, czy decydujemy się na czarter w Grecji, czy w jakimkolwiek innym miejscu – każdy jacht czarterowy ma pewną podstawę […]
Ostatnie wpisy
Polecamy