Czym się wyróżniają skoki w tandemie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skok w tandemie jest jak każdy inny skok ze spadochronem, z tą różnicą, że instruktor jest przypięty do pleców. Skoki w tandemie to świetny sposób na wykonanie pierwszego skoku spadochronowego. Z instruktorem w tandemie otrzymujesz takie samo doświadczenie jak przy skoku solo, ale przy dużo mniejszym wysiłku.

Ponadto, skoki w tandemie to świetny sposób na doświadczenie skydivingu z kimś innym. Możesz podzielić się tym doświadczeniem z przyjaciółmi lub członkami rodziny. Wystarczy tylko umówić się na taki skok w tandemie na stronie https://skokwtandemie.pl/.

Co odróżnia skoki w tandemie?

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w skokach w tandemie jest sprzęt. Twój instruktor będzie miał na sobie specjalnie zaprojektowaną uprząż i kask, które pozwalają mu bezpiecznie przenosić Cię w powietrzu. Uprząż pomaga również utrzymać Cię w pozycji podczas swobodnego spadania, dzięki czemu możesz cieszyć się widokiem zamiast martwić się o wypadnięcie.

Podczas swobodnego spadania instruktor będzie w stanie komunikować się z Tobą i pomoże Ci przeprowadzić Cię przez to doświadczenie. Powie Ci, kiedy nadejdzie czas, aby pociągnąć za linkę spadochronu, a także pomoże Ci bezpiecznie wylądować na ziemi po zakończeniu skoku.

Gdy spadochron otworzy się po opuszczeniu samolotu, nadszedł czas na zabawę! Twój instruktor będzie mógł robić zdjęcia lub nagrywać filmy podczas prowadzenia Cię pod czaszą. Instruktor tandemu może również wykonać kilka akrobacji w tym czasie, jeśli jest certyfikowany, co może być świetną zabawą dla obu uczestników!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Łóżko małżeńskie – jak sprawić, aby dla obojga było wygodnie
Łóżko małżeńskie – jak sprawić, aby dla obojga było wygodnie
Producenci proponują wiele interesujących wyrobów w kategorii wyposażenia wnętrz. Polecane są komfortowe meble oraz efektowne dodatki. Wszystkie domowe artykuły można […]
Sprzęt ortopedyczny – kiedy warto zdecydować się na jego wynajem?
Sprzęt ortopedyczny – kiedy warto zdecydować się na jego wynajem?
Rehabilitacja jest ważnym elementem podczas leczenia kontuzji. W jej trakcie przywracamy bowiem swoim tkankom utracone funkcje. Żeby jednak poprawnie przeprowadzić […]
Jakie są właściwości czerwonej herbaty?
Jakie są właściwości czerwonej herbaty?
Sezon jesienno-zimowy sprzyja spożywaniu większej ilości ciepłych napojów. Poza rozgrzaniem organizmu może nieść to za sobą wiele innych, pozytywnych następstw […]
Ostatnie wpisy
Polecamy