Czym się wyróżniają skoki w tandemie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skok w tandemie jest jak każdy inny skok ze spadochronem, z tą różnicą, że instruktor jest przypięty do pleców. Skoki w tandemie to świetny sposób na wykonanie pierwszego skoku spadochronowego. Z instruktorem w tandemie otrzymujesz takie samo doświadczenie jak przy skoku solo, ale przy dużo mniejszym wysiłku.

Ponadto, skoki w tandemie to świetny sposób na doświadczenie skydivingu z kimś innym. Możesz podzielić się tym doświadczeniem z przyjaciółmi lub członkami rodziny. Wystarczy tylko umówić się na taki skok w tandemie na stronie https://skokwtandemie.pl/.

Co odróżnia skoki w tandemie?

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz w skokach w tandemie jest sprzęt. Twój instruktor będzie miał na sobie specjalnie zaprojektowaną uprząż i kask, które pozwalają mu bezpiecznie przenosić Cię w powietrzu. Uprząż pomaga również utrzymać Cię w pozycji podczas swobodnego spadania, dzięki czemu możesz cieszyć się widokiem zamiast martwić się o wypadnięcie.

Podczas swobodnego spadania instruktor będzie w stanie komunikować się z Tobą i pomoże Ci przeprowadzić Cię przez to doświadczenie. Powie Ci, kiedy nadejdzie czas, aby pociągnąć za linkę spadochronu, a także pomoże Ci bezpiecznie wylądować na ziemi po zakończeniu skoku.

Gdy spadochron otworzy się po opuszczeniu samolotu, nadszedł czas na zabawę! Twój instruktor będzie mógł robić zdjęcia lub nagrywać filmy podczas prowadzenia Cię pod czaszą. Instruktor tandemu może również wykonać kilka akrobacji w tym czasie, jeśli jest certyfikowany, co może być świetną zabawą dla obu uczestników!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czym różni się manicure żelowy od hybrydowego
Czym różni się manicure żelowy od hybrydowego
Zadbane, wypielęgnowane paznokcie to ważny element dobrej prezencji. Jednak, aby nadać im szczególny charakter, warto sięgnąć po możliwości, jakie daje […]
Typy zegarków jakie można kupić dla siebie, jak i dzieci
Typy zegarków jakie można kupić dla siebie, jak i dzieci
Zegarek jest nie tylko przyrządem umożliwiającym śledzenie czasu, ale także modnym dodatkiem. Nowoczesne zegarki wyposażone są w wiele praktycznych funkcji, […]
Zabawki, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię
Zabawki, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię
Umożliwienie dziecku optymalnego rozwoju to zadanie, przed którym staje każdy rodzic. Wspieranie codziennej aktywności, kontrolowanie zdrowego odżywiania są jednymi z […]
Ostatnie wpisy
Polecamy