Codzienne dodatki – jak je dobierać?

CategoriesŻycie i człowiek

Dodatki są niezbędnym elementem stylizacji osób dbających o swój wygląd. Gdy wychodzimy na miasto, zakładamy nie tylko podstawowy strój, ale również akcesoria, które sprawią, że wyglądamy ładniej, a przy tym są praktyczne. Bez wątpienia najważniejszym kobiecym dodatkiem jest torebka – do wyboru mamy różne rozmiary i możemy dobrać je zarówno pod kątem praktycznym, jak i wizualnym.

Duże torby mogą nieco przytłaczać osoby o niewielkim wzroście. Zbyt mała torebka będzie z kolei mniej praktyczna, ale za to świetnie sprawdzi się podkreślając naszą talię, szczególnie, jeśli jest ona szczupła. Duże znaczenie ma też materiał, z jakiego jest wykonana. W modzie jest dbanie o zdrowy tryb życia oraz środowisko naturalne – świetnym wyborem będą więc torebki ze skóry ekologicznej.

Dodatki dla panów

Każdy elegancki mężczyzna powinien posiadać portfel, który będzie stylowy. Czarne portfele skórzane to elegancja, która nigdy nie wychodzi z mody. Ich różne modele można zobaczyć na https://polskagalanteria.pl/Portfele-meskie,c,6.

Ważny jest też zegarek – jeśli praktykujemy styl glamour, zegarek również musi mu odpowiadać. Powinien być klasyczny, najlepiej w ciemnych kolorach. Tradycja to zegarki tarczowe, ale jeżeli postawimy na elektroniczny, podkreślimy fakt, że nadążamy za nowymi technologiami.

Mówiąc o dodatkach, nie sposób wspomnieć także o smartfonie. Dzisiaj telefony nie służą już tylko do dzwonienia. Posiadają wiele funkcji, ale oprócz tych czysto technicznych są też te wizualne. Nic dziwnego więc, że telefon dobrany do koloru marynarki jest bardzo ważnym elementem męskiej stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × pięć =