W jakiej tematyce urządzić dziecku urodziny?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zbliżają się urodziny Waszej pociechy i chcielibyście sprawić żeby ten dzień był wyjątkowy? Jednym ze sprawdzonych sposobów na wywołanie zachwytu na dziecięcej buzi jest zorganizowanie imprezy tematycznej. Jeśli Wasz maluch ma ulubione zwierzątko, lub marzy o byciu strażakiem – sprawa jest prosta. Co jednak kiedy nie macie pojęcia jaki motyw przewodni wybrać? Sprawdźcie najlepsze pomysły na tematyczne przyjęcia urodzinowe.

Jednorożce i dinozaury

Zaczniemy odrobinę sztampowo, ale jednocześnie bezpiecznie. Bo czy jest na świecie dziewczynka, która nie kocha jednorożców, albo chłopiec, który nie uwielbia dinozaurów? Są to dwa najczęściej wybierane przez rodziców motywy, które nigdy się nie zestarzeją. Dzięki balonom w kształcie chmurek i tęczy stworzycie podniebną krainę skrzydlatych koników, a dodatki imitujące egzotyczne rośliny, zamienią Wasz dom w tropikalną dżunglę z okresu jurajskiego pełną ogromnych tyranozaurów. Dzieciaki będą zachwycone. 

Bajki i gry

Pomimo usilnych starań rodziców, by dzieci spędzały jak najmniej czasu przed ekranami, chyba każdy maluch ma słabość do jakiejś bajki lub gry komputerowej. Wśród dziewczynek największą popularnością cieszą się „Kraina Lodu”, „Świnka Peppa”, różne księżniczki Disneya oraz klasyczna „Myszka Mini”. Dla chłopców zaś świetnym wyborem będą „Auta”, „Minecraft”, „Tomek i przyjaciele”, a dla nieco starszych „Avengersi”. Absolutnym hitem ostatnich lat jest również uwielbiany przez dzieci „Psi patrol”. 

Przy wyborze motywu urodzinowej imprezy dla dziecka, można kierować się również jego marzeniami o wykonywanym w przyszłości zawodzie. Ciekawym pomysłem mogą być na przykład urodzinki w tematyce kosmicznej – idealne dla przyszłych astronautów. Rodzice najczęściej decydują się na motywy straży pożarnej, lub piłki nożnej dla chłopców i baletu dla dziewczynek. Warto jednak puścić nieco wodze wyobraźni i rozważyć nieco mniej realne „zawody” jak księżniczka, rycerz lub Indianin. 

Chcąc stworzyć niezapomnianą imprezę urodzinową dla dziecka, warto stworzyć w domu na ten jeden dzień baśniową krainę o jakiej marzy każdy maluch. Wszystkie potrzebne materiały i dekoracje oraz masę dodatkowych inspiracji znajdziecie na stronie https://congee.pl/pol_n_URODZINY_DZIECI-8089.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Urządzenia przydatne dla osób z chorobami układu oddechowego
Urządzenia przydatne dla osób z chorobami układu oddechowego
Nikt nie lubi chorować, ponieważ wytrąca nas to z równowagi życiowej i stałego porządku dnia, który udało nam się ustalić […]
Tłumaczenia języków romańskich – ile kosztują?
Tłumaczenia języków romańskich – ile kosztują?
Do języków romańskich należą francuski i włoski. Coraz więcej osób zamawia takie tłumaczenia. Tłumacz francuskiego języka może nieźle zarobić, jeśli […]
Zawody sportowe – o czym należy pamiętać?
Zawody sportowe – o czym należy pamiętać?
Organizacja zawodów sportowych, niezależnie od tego, czy uczestnikami są dorośli, młodzież czy też dzieci, wiążę się nie tylko z koniecznością […]
Ostatnie wpisy
Polecamy