Trzech popularnych producentów telefonów

CategoriesPrzemysł i technika

Smartfony to urządzenia zdobywające coraz większą popularność, a liczba ich użytkowników zwiększa się z roku na rok. Wszystkie nowoczesne telefony są do siebie podobne i różnią się tylko szczegółami. Warto więc znać czołowych producentów, by wybrać odpowiedni model dla siebie.

Apple

To z pewnością najbardziej znana firma produkująca telefony. Odkąd Steve Jobs wraz ze swoimi współpracownikami zaprezentowali pierwszą wersję iPhone’a, zrobił on prawdziwą furorę na rynku. iPhone był prawdziwą rewolucją i do dziś wyznacza trendy na rynku Klienci nadal zabijają się o najnowsze modele, stojąc w wielogodzinnych kolejkach już w dniu premiery. Warto też wyposażyć się w etui na telefon iPHONE X, by był on odpowiednio chroniony przed uszkodzeniami.

Huawei

Ten chiński producent smartfonów również podbił rynek kilka lat temu, bo do tego czasu jego produkty były raczej niszowe. Dzisiaj jednak sytuacja całkowicie się zmieniła, a najnowsze modele Huawei są prawdziwym hitem sprzedaży. podobnie jak liczne akcesoria do nich, które można sprawdzić na https://funnycase.pl/produkty/7-huawei. Nie bez znaczenia jest też fakt, że ambasadorem marki jest kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej – Robert Lewandowski.

Xiaomi

To również producent z kraju środka, który ogromną popularność zawdzięcza głównie relatywnie niskiej cenie swoich produktów, przy zachowaniu bardzo dobrej jakości. Firma pojawiła się na rynku zaledwie kilka lat temu, a jej sprzedaż rośnie w szalonym tempie rok do roku. Smartfony firmy Xiaomi są chętnie wybierane przez konsumentów na całym świecie, którzy cenią sobie niezawodność sprzętów oraz ich bardzo dobre parametry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + sześć =