Stoiska handlowe – ceny.

CategoriesBiznes i marketing

Stoiska handlowe typu „wyspa”, stale zyskują na popularności. Nic dziwnego – są zdecydowanie tańsze w utrzymaniu niż wynajem zamkniętego lokalu w galerii handlowej, a przecież odwiedza je zwykle taka sama ilość klientów. Dla przedsiębiorców oznacza to nic innego jak czysty zysk, zatem warto inwestować w tego rodzaju działania. Jeśli dotąd nie prowadziłeś stoiska handlowego, z pewnością zastanawia Cię orientacyjny koszt jego zakupu. Kwestia: „Stoiska handlowe – ceny.” jest dość skomplikowana, ponieważ zależy od wielu różnych czynników.

Przede wszystkim wielkość – zwykle im większą powierzchniowo wyspę chcemy zakupić, z tym większym wydatkiem musimy się liczyć (sprawa prosta – na jej wykonanie potrzeba po prostu większej ilości materiału). Kolejną kwestią jest wykonanie: możemy zamówić gotowe lady lub poprosić producenta o stworzenie jedynej, niepowtarzalnej, zaprojektowanej specjalnie na nasze potrzeby (wówczas też czeka nas większy wydatek). Wyższą stawkę zapłacimy dodatkowo, jeśli zależy nam na czasie, a także, gdy chcemy, aby stanowisko wykonane było z dobrej jakości materiałów (np. z drewna), zwykle jednak możemy liczyć na upust, jeśli mamy zamiar zakupić kilka podobnych wysp. Warto wspomnieć, że możemy również zaopatrzyć się w stoiska używane – zapłacimy mniej, natomiast musimy liczyć się z tym, że takie wyspy mogą być wyeksploatowane i przede wszystkim nie do końca dopasowane do naszych potrzeb (układem czy wielkością).

Jeśli chodzi o ceny tego rodzaju lad sklepowych, to wahają się więc od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych, jednak różnią się między sobą wieloma parametrami i to do nas należy decyzja, które z tych cech są dla nas kluczowe. Mebli sklepowych ceny możesz porównać w Internecie i wybrać najlepszą opcję dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + 12 =