Prezenty dla gości go weselnych

CategoriesŻycie i człowiek

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. W dniu samej uroczystości para młoda otrzymuje mnóstwo prezentów od gości – m.in. pieniądze, wino, kwiaty i przedmioty typowo użytkowe, przydające się na co dzień. W ostatnich latach popularny stał się również zwyczaj wyróżniania samych gości poprzez podarowanie im drobnych upominków, koniecznie z dołączonym bilecikiem zawierającym podziękowanie za przybycie. Przykładem takich podarunków są choćby pyszne czekoladki z nadrukiem, które można kupić m.in. w tym sklepie internetowym: https://www.cukierniareklamowa.pl/pl/c/Czekoladki-z-nadrukiem/28.

Najważniejszy jest sam gest

Wręczanie gościom weselnym różnych drobnych prezentów stało się niezwykle popularne. Jest to bowiem miły i sympatyczny gest, który podkreśla podniosły charakter uroczystości i akcentuje znaczenie każdej zaproszonej osoby. Co istotne, daje on radość nie tylko gościom, ale też gospodarzom. Upominki mogą przybierać bardzo różną formę, choć zazwyczaj są to niewielkie pudełeczka z czekoladkami, ciasteczkami, cukierkami albo migdałami w lukrze. Kładzie się je obok każdego pojedynczego nakrycia na stole. Opakowania powinny być ozdobione, a najlepiej opatrzone eleganckim motywem graficznym. Doskonałym rozwiązaniem są naklejki z imionami pary młodej i datą uroczystości, które powodują, że prezent staje się jeszcze bardziej oryginalny i wyjątkowy.

Można też pomyśleć nad specjalnymi foto czekoladkami z papierkiem udekorowanym zdjęciem państwa młodych albo romantycznym lub zabawnym motywem (np. aniołek, kwiatuszki). Jeśli chodzi o pożądany kształt pudełeczek, to zaleca się wybieranie modeli przypominających serduszka lub piramidki, bo wyglądają elegancko, a na dodatek estetycznie. Alternatywą dla słodkości są miniaturowe buteleczki z domową nalewką, szampanem lub innym rodzajem alkoholu. Z kolei w przypadku dzieci doskonale sprawdzą się bańki mydlane, które w momencie opuszczenia świątyni będą znakomitym dodatkiem do zdjęć, a w trakcie przyjęcia weselnego dostarczą maluchom mnóstwo frajdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + szesnaście =