Jakimi metodami przedłuża się włosy?

CategoriesŻycie i człowiek

Długie, mocne i gęste włosy są marzeniem wielu kobiet. Z różnych powodów nie zawsze jednak istnieje możliwość uzyskania takiego efektu na własnych włosach. Warto wtedy skorzystać z jednej z wielu metod przedłużania włosów.

Jaką metodę wybrać?

Warto pamiętać, że jeśli decydujemy się na doczepienie włosów, ich jakość jest kluczowa. Wybierając tanie, syntetyczne włosy, ryzykujemy że będą się one plątać, przez co wyglądać nienaturalnie i nieestetycznie. Ponadto, jedynie naturalne włosy możemy później farbować lub kręcić, by uzyskać pożądany efekt. Jeśli chodzi o najlepsze jakościowo włosy do tworzenia peruk, tresek i dopinek, powszechnie za takie uznaje się włosy słowiańskie. Dlatego wybierając sztuczne włosy, warto zdecydować się na peruki słowiańskie.

Musimy jednak pamiętać, że powinna ona być idealnie dopasowana do indywidualnych potrzeb – np. do gęstości, faktury oraz barwy naszych własnych włosów. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy wesprą nas podczas poszukiwania optymalnego produktu. Ich ceny są co prawda dość wysokie w porównaniu do naturalnych włosów pochodzących z innych miejsc świata, jednak w tym przypadku wyższa cena zdecydowanie idzie w parze z ich jakością.

Gdy już zdecydujemy się na wybór rodzaju włosów, warto zapoznać się z szeroką ofertą metod ich dopięcia, przykładowo: metodą keratynową, ultradźwiękową, clip- in czy tą wykorzystującą mikroringi. Warto udać się na konsultację do dobrego salonu fryzjerskiego, gdzie specjalista dobierze najlepszą metodę. Informacje o wielu sposobach na przedłużenie włosów można znaleźć też na http://tukkahouse.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 4 =