Małe i przydatne dodatki weselne

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Weselny zawrót głowy

Czas ślubu i wesela to dla wielu nowożeńców intensywny czas przygotowań, bo każdy chce, żeby ten dzień był wyjątkowy. Sala, orkiestra, kamerzysta – to ważne punkty podczas organizacji tego wydarzenia. Nie należy jednak zapominać, że są także małe elementy na które trzeba zwrócić uwagę. Do jednych z nich należą oczywiście winietki.

Rzadko kiedy teraz młodzi nie przypisują miejsca do danej osoby. Jest to o tyle wygodne i przydatne, że nikt z gości nie pędzi od razu po ślubie na salę weselną, żeby walczyć o miejsce i zajmować dla innych. Teraz to młodzi decydują, kto siedzi koło kogo.

Wchodząc na salę, najczęściej przed drzwiami sali weselnej ustawiona jest duża tablica z numerami stołów. Każdy z gości ma możliwość podejścia i odszukania swojego nazwiska przy numerze stołu. Dzięki temu nie ma dodatkowego zamieszania z „rezerwacją” miejsca. Winietki spersonalizowane mogą mieć różne kształty, wzory, a nawet tworzywo z którego zostanie wykonana.

Często jest to papierowa winietka, ale można spotkać się także z drewnianymi. Wszystko zależy oczywiście od wyboru jakiego dokonają państwo młodzi. Winietki w wielu formach można znaleźć na https://akatja.pl/167-winietki-slubne.

Doskonałymi dodatkami są także zawieszki oraz etykietki na alkohol weselny. Goście zwracają na to uwagę, ponieważ teksty umieszczone na trunkach bardzo często mają w sobie wyjątkowe podziękowania dla gości i oczywiście życzenia udanego wesela na którym się będą bawić.

Na rynku występują (tak jak z winietkami) różne formy etykiet i zawieszek na alkohol. Pomimo tego, że mogłoby się wydawać to mało istotne, to te elementy są dopełnieniem idealnego i najważniejszego dnia. Każda para planująca wesele musi o nich pamiętać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nawóz mineralny – jakie ma zalety?
Nawóz mineralny – jakie ma zalety?
Nawozy pomagają zwiększyć wzrost roślin poprzez dostarczanie mikroskładników odżywczych i makroskładników. Są one wykonane z naturalnych lub syntetycznych produktów pochodzących […]
Zalety korzystania z pomocy firm sprzątających
Zalety korzystania z pomocy firm sprzątających
Prowadząc swoje własne przedsiębiorstwo być może stoimy przed takim dylematem, czy zatrudnić u siebie na etacie osoby sprzątające albo też […]
W jakich sytuacjach przeprowadza się audyt księgowy?
W jakich sytuacjach przeprowadza się audyt księgowy?
Z prowadzeniem działalności wiąże się koniecznością okresowego przeprowadzania różnorodnych badań, które wynikają z przepisów prawa. Są też takie, których wykonanie […]
Ostatnie wpisy
Polecamy