Zegarek – pasek czy bransoleta?

CategoriesŻycie i człowiek

Wybierając zegarek należy kierować się zarówno jego jakością, jak i wyglądem. To niezwykle ważny dodatek do stylizacji, który powinien stanowić jej uzupełnienie. Największe wątpliwości budzi najczęściej rodzaj paska. Który więc będzie najlepszy: skórzany, czy może bransoleta?

Klasyka i prostota – pasek skórzany

Każdy rodzaj paska posiada swoich zwolenników. Zazwyczaj jest to związane z preferowanym stylem ubioru. Jeśli jest on raczej klasyczny i stonowany, najlepszym wyborem będzie pasek wykonany ze skóry. To dość uniwersalny rodzaj paska, który znakomicie sprawdzi się w różnego rodzaju stylizacjach. W przypadku panów, jest on też wymagany w strojach formalnych. Dobrze przy tym pamiętać, że kolor paska powinien być wtedy dobrany do pozostałej galanterii, czyli butów i paska od spodni. Zasada ta nie obowiązuje już jednak w ubiorze codziennym i poł-formalnym. Zegarek na skórzanym pasku jest też ponadczasowy – nigdy nie wyjdzie z mody, co jest jego ogromną zaletą.

Efektowna i nowoczesna – bransoleta

Zegarki na bransolecie mogą mieć charakter sportowy lub biżuteryjny – wszystko zależy od rodzaju tarczy i innych elementów ozdobnych. Zawsze jednak prezentują się niezwykle efektownie. I właśnie dlatego są idealne dla osób, które chcą wyróżnić się z tłumu. Srebrna czy złota bransoletka przyciąga uwagę i stanowi prawdziwą ozdobę nadgarstka. U kobiet może z powodzeniem zastąpić tradycyjną bransoletkę. Hitem ostatnich lat są też czarne modele, które wyglądają bardzo nowocześnie i modnie. Dobry czasomierz to prawdziwa inwestycja, nie warto więc na nim oszczędzać. Dobrej jakości zegarki markowe posłużą przez lata bez obaw o zniszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − jedenaście =