Lifting wampirzy – na czym polega ta metoda?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co to jest?

Wampirzy lifting to niechirurgiczna procedura, która jest szeroko stosowana od dziesięcioleci, aby przywrócić naturalną młodość Twojej skórze. Jego działanie polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości własnej krwi w miejsca na twarzy, gdzie z czasem powstały zmarszczki.

Na czym polega?

Wampirzy lifting to metoda odmładzania twarzy, która wykorzystuje własną krew pacjenta do tworzenia nowej skóry. Zabieg polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi od pacjenta, a następnie oddzieleniu płytek krwi, które są odpowiedzialne za krzepnięcie i gojenie. Osocze bogatopłytkowe (PRP) jest następnie wstrzykiwane w obszary problematyczne na twarzy. Proces ten jest powtarzany wielokrotnie w ciągu kilku tygodni lub miesięcy, aż do uzyskania pożądanych rezultatów.

Koncepcja wampirzego liftingu polega na tym, że ponieważ nasze własne płytki krwi zawierają czynniki wzrostu, które stymulują produkcję kolagenu, można je wykorzystać jako naturalną alternatywę dla wypełniaczy i innych produktów syntetycznych. Uważa się również, że ten rodzaj zabiegu może poprawić czas gojenia po urazie lub operacji poprzez stymulację produkcji kolagenu w ranach i bliznach.

Vampire Lift zaliczany jest do zabiegów małoinwazyjnych, co oznacza, że nie ma nacięcia i nie są wymagane szwy. Sama procedura trwa od 30 minut do godziny i może być wykonana tylko w znieczuleniu miejscowym lub w razie potrzeby w znieczuleniu ogólnym.

Główną zaletą tej metody jest to, że nie pozostawia ona blizn na skórze. Również nie ma potrzeby okresu rekonwalescencji po zabiegu, ponieważ nie ma ran pozostawionych po nim.

Jeśli szukasz specjalistów, którzy wykonują tego typu zabieg, to sprawdź stronę: https://proderma-clinique.pl/lifting-wampirzy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie są etapy zakładania ogrodów?
Jakie są etapy zakładania ogrodów?
Zbieranie informacji Zanim zaczniesz, zbierz jak najwięcej informacji. Dowiedz się o klimacie, warunkach glebowych i roślinach występujących w Twojej okolicy. […]
Jakie akcesoria powinna posiadać profesjonalna krawcowa?
Jakie akcesoria powinna posiadać profesjonalna krawcowa?
Krawiec jest osobą zajmującą się szyciem odzieży. Powinien kierować się oczekiwaniami klientów lub zajmować się szyciem masowym. Każdy krawiec powinien […]
Na jakie kwestie zwrócić uwagę dokonując wyboru plecaka?
Na jakie kwestie zwrócić uwagę dokonując wyboru plecaka?
Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest rozmiar i kształt ciała. Plecak, który jest dla Ciebie zbyt mały lub […]
Ostatnie wpisy
Polecamy