Lifting wampirzy – na czym polega ta metoda?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co to jest?

Wampirzy lifting to niechirurgiczna procedura, która jest szeroko stosowana od dziesięcioleci, aby przywrócić naturalną młodość Twojej skórze. Jego działanie polega na wstrzyknięciu niewielkich ilości własnej krwi w miejsca na twarzy, gdzie z czasem powstały zmarszczki.

Na czym polega?

Wampirzy lifting to metoda odmładzania twarzy, która wykorzystuje własną krew pacjenta do tworzenia nowej skóry. Zabieg polega na pobraniu niewielkiej ilości krwi od pacjenta, a następnie oddzieleniu płytek krwi, które są odpowiedzialne za krzepnięcie i gojenie. Osocze bogatopłytkowe (PRP) jest następnie wstrzykiwane w obszary problematyczne na twarzy. Proces ten jest powtarzany wielokrotnie w ciągu kilku tygodni lub miesięcy, aż do uzyskania pożądanych rezultatów.

Koncepcja wampirzego liftingu polega na tym, że ponieważ nasze własne płytki krwi zawierają czynniki wzrostu, które stymulują produkcję kolagenu, można je wykorzystać jako naturalną alternatywę dla wypełniaczy i innych produktów syntetycznych. Uważa się również, że ten rodzaj zabiegu może poprawić czas gojenia po urazie lub operacji poprzez stymulację produkcji kolagenu w ranach i bliznach.

Vampire Lift zaliczany jest do zabiegów małoinwazyjnych, co oznacza, że nie ma nacięcia i nie są wymagane szwy. Sama procedura trwa od 30 minut do godziny i może być wykonana tylko w znieczuleniu miejscowym lub w razie potrzeby w znieczuleniu ogólnym.

Główną zaletą tej metody jest to, że nie pozostawia ona blizn na skórze. Również nie ma potrzeby okresu rekonwalescencji po zabiegu, ponieważ nie ma ran pozostawionych po nim.

Jeśli szukasz specjalistów, którzy wykonują tego typu zabieg, to sprawdź stronę: https://proderma-clinique.pl/lifting-wampirzy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Gadżety niezbędne w każdej firmie
Gadżety niezbędne w każdej firmie
Wykorzystywanie gadżetów reklamowych to nieustannie jedna z popularniejszych metod promocji firmy. Ze względu na niskie koszty i łatwą dostępność po […]
Jakie języki obce mogą okazać się pomocne przy znalezienie pracy?
Jakie języki obce mogą okazać się pomocne przy znalezienie pracy?
W obecnych czasach jedną z najbardziej pożądanych umiejętności na rynku pracy jest możliwość swobodnego porozumiewania się w języku obcym. Do […]
Wpływ olejków eterycznych na zdrowie
Wpływ olejków eterycznych na zdrowie
Aromaterapia była znana już cywilizacjom starożytnym. Antyczni Grecy czy Rzymianie nieustannie wykorzystywali dobrodziejstwa olejków eterycznych zarówno w kosmetykach, jak i […]
Ostatnie wpisy
Polecamy