Kolory wciąż w modzie – o granacie, fuksji i beżu

CategoriesŻycie i człowiek

Nierozłącznym elementem garderoby i dodatkiem stanowiącym o guście i dobrym smaku kobiety czy mężczyzny są buty. Zimową i jesienną porą będą to zazwyczaj czarne, brązowe i szare modele. Również w tym kolorze jest większość ciepłych kurtek. Całość powoduje, że wpisujemy się smutną i ponurą deszczową aurę.

Stylowo, kolorowo, wyjątkowo

Czas ożywić sezon intensywnym kolorem oraz przełamać tendencję do robienia bezpiecznych zakupów i wybierania czegoś tylko z przyzwyczajenia bądź braku odwagi nudnych kolorów. Znakomitym rozwiązaniem jest zakup w nieoczekiwanym, ale również najmodniejszym kolorze tej jesieni szpilek fuksja zamszowych. Oprócz królujących odcieni różu i fioletu faworytem wielu kobiet jest granat. Odzież i buty w tym kolorze łatwo dopasować do innych elementów garderoby, a jednocześnie podkreślą one elegancki i szykowny styl. Idealnie komponuje się również z fuksją. Teraz te dwa kontrastujące ze sobą, krzykliwe kolory możemy nosić razem.

Neutralny beż

Moda jest dla wszystkich i każdy stara się wyglądać adekwatnie do obowiązujących trendów, niekoniecznie jednak czując się dobrze w nazbyt zwracających na siebie uwagę kolorach. Znakomicie sprawdzą się w takiej sytuacji beżowe kurtki i płaszczyki. Neutralny beż z łatwością dopasujemy do Big Star butów w każdym modnym kolorze. Jeśli nie mamy pomysłu na łączenie kolorów, możemy zainspirować się gotowymi stylizacjami w sklepach i stronach internetowych. Nasze zestawy ubrań będą trafnie dobrane kolorystycznie, a my poczujemy się odważnie, stylowo i pięknie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + 2 =