Jakie buty wybrać na ślub?

CategoriesŻycie i człowiek

Wybór odpowiedniego obuwia ślubnego spędza sen z powiek setkom kobiet, które właśnie planują własne wesele. Zadają sobie one pytanie czy iść z duchem tradycji i klasy czy może postawić na oryginalne rozwiązania?

Obuwie ślubne: na to zwróć uwagę?

Absolutną klasyką ślubną jest pojawienie się na weselu w eleganckich, białych szpilkach, które doskonale podkreślą suknię i jednocześnie dodadzą kobiecie kilku centymetrów. Szpilki dzięki smukłej sylwetce i wysokim podbiciu sprawiają, że panna młoda będzie wyglądała idealnie, a przy tym wzrośnie jej pewność siebie, co przełoży się na bardzo dobre samopoczucie w trakcie całej uroczystości. Tutaj warto jednak pamiętać, że wysokie szpilki wykorzystane i na ślub i na szalone przyjęcie weselne, mogą przyprawić młodą pannę o prawdziwy ból stóp.Nie są one wygodnym pomysłem na tańce do rana, a wiadomym jest, że z panną młodą chce zatańczyć każdy gość na weselu.

Dobrze jest po uroczystości zaślubin w kościele, lub po pierwszym tańcu już na sali weselnej zmienić obuwie na wygodne czółenka takie jak te oferowane na https://brilu.pl/pol_m_Buty-damskie_Czolenka-341.html lub inne białe buty na płaskiej podeszwie. W takich butach będzie się tańczyło o wiele lepiej, a stopy będą miały szansę odpocząć od szpilek. Tego rodzaju zmiana pozwoli na pełne korzystanie z tańców na parkiecie bez obawy o to, że za chwilę nogi odmówią posłuszeństwa czy pojawią się na nich pęcherze. Z takiego rozwiązania korzystały już nasze mamy i warto w tym punkcie wziąć z nich przykład.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 5 =