Jak usunąć niechciany tatuaż?

CategoriesŻycie i człowiek

Usunięcie tatuaży obecnie należy do jednego z najpopularniejszych zabiegów przeprowadzanych w gabinetach medycyny estetycznej. W gabinetach dermatologicznych możliwe jest całkowite pozbycie się niechcianego tatuażu, lecz często konieczne jest do tego więcej niż jedna sesja. Ostateczna ich liczba zależy także do rodzaju noszonego tatuażu, jego wielkości, zastosowanego barwnika oraz samej lokalizacji.

 

Laser pomoże usunąć niechciany tatuaż

Aby ostatecznie pozbyć się tatuażu, należy usunąć z organizmu barwnik odpowiadający za powstanie tatuażu. Często zabiegi te są wyjątkowo bolesne oraz czasochłonne i niosą ryzyko powstania nieestetycznej blizny. Obecnie najlepszą formą usunięcia tatuażu jest wykorzystanie do tego zabiegu lasera Q Switch Laser Yag. Laser dokonuje podczas zabiegu podgrzania barwnika występującego w miejscu tatuażu. Komórki, w których znajduje się barwnik zostają rozbite, a zgromadzony pigment pochłaniają makrofagi i pozwala na pozbycie się barwnika ze skóry.

 

Gdzie przeprowadzić zabieg?

Usunięcie tatuażu przez laser Q Switch powinno się przeprowadzić w gabinetach mających duże doświadczenie w zabiegach laseroterapii. Ważna podczas zabiegu jest jakość zastosowanego lasera. Dlatego też ważne jest wybranie specjalistycznego sklepu, który zapewni najwyższą jakość oferowanego sprzętu. Jeśli gabinety medycyny estetycznej nie posiadają najnowszych modeli ze strony sklepu https://igmedicalteam.pl. mogą nie być w stanie pomóc nam w całkowitym i bezbolesnym usunięciu tatuażu. Tylko sprawdzony jakościowo sprzęt zagwarantuje trwałe usunięcie tatuażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 − dziewiętnaście =