Jak ubrać się na wesele?

CategoriesŻycie i człowiek

Wesele to ważna chwila nie tylko dla pary młodej. Celebrują ten dzień wraz z zaproszonymi gośćmi, którzy odgrywają dużą rolę w tym wydarzeniu. Nagrywanie przyjęcia powoduje, że uczestnicy zabawy pragną wyglądać jak najlepiej, aby bez zażenowania oglądać później uwiecznione chwile. Presja właściwego przygotowania dotyczy szczególnie pań, które o kreacji myślą już kilka tygodni wcześniej, podobnie jak o umówieniu wizyty do fryzjera czy kosmetyczki.

Elegancko, ale wygodnie

Wesele może trwać aż dwa dni, dlatego warto rozróżnić kreacje ubierane pierwszego oraz drugiego dnia. Ta pierwsza powinna być zdecydowanie bardziej elegancka w porównaniu do drugiej.

Oprócz tego, styliści przestrzegają przed ubieraniem kolorów zbliżonych do tych wybieranych przez panią młodą (czyli bieli oraz barw zbliżonych) oraz takich, które mogą zwracać na siebie zbyt dużą uwagę (np. czerwień). Warto pamiętać, że w tym dniu to pani młoda powinna zachwycać. Rajstopy damskie sprawdzą się pod każdą sukienką w nieco chłodniejsze dni lub gdy nie chcemy eksponować nóg.

Poza samą kreacją niezwykle ważne jest to, co kobieta nosi pod spodem. Sklep z bielizną dla kobiet oferuje szeroki wybór, który pozwoli dobrze się prezentować, nawet mimo mankamentów. Należy też wybrać odpowiednie obuwie, które pozwoli na całonocną zabawę. Można też wziąć dodatkową parę na zmianę, na przykład na niższym obcasie.

Podstawową zasadą powinna jednak być elegancja w połączeniu z komfortem, aby swobodnie przetańczyć całą noc. Pamiętając o tym, można być pewnym, że czas spędzony na weselu będzie niezapomnianym przeżyciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + osiem =