Jak tanio i dobrze zorganizować przeprowadzkę w dużym mieście?

CategoriesBiznes i marketing

Żyjąc w dużym mieście np. uniwersyteckim, takim jak Wrocław, często zdarza się, że wynajmowane mieszkanie z jakichś powodów trzeba zmienić (bo przykładowo standard nam nie odpowiada, lokalizacja, wzrosła cena, wprowadzili się nowi współlokatorzy, ewentualnie przenosimy się „na swoje”). Im dłużej przebywaliśmy w jednym miejscu, tym prawdopodobniej więcej rzeczy będziemy musieli przetransportować do nowego mieszkania i tu rodzi się problem – zwłaszcza jeśli nie posiadamy auta (bo jak przenieść tyle przedmiotów komunikacją miejską z kilkoma przesiadkami).

Na szczęście w takiej sytuacji z pomocą przychodzą wykwalifikowane firmy transportowe. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np.: „tanie przeprowadzki Wrocław” i już możemy skontaktować się z firmą otwartą na pomoc w przeprowadzce. Warto wiedzieć, że czasami cena przewozu uzależniona jest od wymaganej liczby kursów (a więc ilości rzeczy do przewiezienia), odległości między jednym mieszkaniem a drugim oraz innych kwestii (najlepiej dopytajmy od razu jak będzie wyglądać ostateczna cena, żebyśmy potem nie byli zdziwieni). Pamiętajmy, że tanie przeprowadzki najlepiej zorganizuje firma rodzima, z danego miasta właśnie – nie dość, że zna miasto i nie będzie błądzić, ani “nabijać” dodatkowych kilometrów to jeszcze odpada kwestia dojazdu przykładowo do Wrocławia, którą prawdopodobnie musielibyśmy pokryć, decydując się na firmę z Legnicy czy Lubina. Jeśli mamy ochotę – sprawdźmy opinię o firmie, jej dokumenty oraz uprawnienia – upewnijmy się, że firma działa legalnie i daje gwarancję na wykonane zlecenie, wówczas nie będą nas czekać przykre niespodzianki w postaci przykładowo zaginięcia cennych przedmiotów.

Bogatą ofertę posiada np firma Auto Trans, która zajmuje się również przeprowadzkami firm. Jej ofertę znajdziesz na stronie: http://przeprowadzki-autotrans.pl/przeprowadzki-firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + 1 =