Interaktywne urządzania przyjęcia

CategoriesPrzemysł i technika

Organizując różnego rodzaju eventy i przyjęcia, warto rozważyć urozmaicenie ich poprzez wykorzystanie nowoczesnych urządzeń eventowych, które potrafią dostarczyć dużo rozrywki. Sprawdzają się one zarówno jako doskonałe źródło zabawy, jak i jako dodatkowa reklama, pozwalająca zbliżyć się do konsumenta. Jeśli chodzi o dostępne modele tych urządzeń, wybór jest naprawdę duży.

Na co warto postawić?

Jednym z najpopularniejszych urządzeń wciąż jest fotokiosk. Pozwala on na bardzo proste i szybkie robienie szalonych zdjęć podczas eventu, które pełnią rolę świetnej pamiątki, przypominającej nie tylko wydarzenie, ale również organizatora. Zdjęcia można w dużym stopniu modyfikować i urozmaicać. Służą do tego zarówno tryby fotografii dostępne w kiosku, jak i dodatkowe gadżety.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest specjalna maszyna do robienia GIFów. Doświadczenie pokazuje, że robi ona furorę na tego typu wydarzeń, a ludzie z chęcią dzielą się powstałą animacją między sobą. Dla firm organizujących eventy jest to świetny sposób na dodatkową reklamę, np. dodając do każdego GIFa swoje logo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =