Interaktywne urządzania przyjęcia

CategoriesPrzemysł i technika

Organizując różnego rodzaju eventy i przyjęcia, warto rozważyć urozmaicenie ich poprzez wykorzystanie nowoczesnych urządzeń eventowych, które potrafią dostarczyć dużo rozrywki. Sprawdzają się one zarówno jako doskonałe źródło zabawy, jak i jako dodatkowa reklama, pozwalająca zbliżyć się do konsumenta. Jeśli chodzi o dostępne modele tych urządzeń, wybór jest naprawdę duży.

Na co warto postawić?

Jednym z najpopularniejszych urządzeń wciąż jest fotokiosk. Pozwala on na bardzo proste i szybkie robienie szalonych zdjęć podczas eventu, które pełnią rolę świetnej pamiątki, przypominającej nie tylko wydarzenie, ale również organizatora. Zdjęcia można w dużym stopniu modyfikować i urozmaicać. Służą do tego zarówno tryby fotografii dostępne w kiosku, jak i dodatkowe gadżety.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest specjalna maszyna do robienia GIFów. Doświadczenie pokazuje, że robi ona furorę na tego typu wydarzeń, a ludzie z chęcią dzielą się powstałą animacją między sobą. Dla firm organizujących eventy jest to świetny sposób na dodatkową reklamę, np. dodając do każdego GIFa swoje logo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + dziesięć =