Cztery elementy, które poprawią wystrój Twojego salonu!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w Twoim domu. To w nim spotyka się i gromadzi Twoja rodzina i przyjaciele. Dlatego chcesz, aby był tak przytulny, jak to tylko możliwe. Jeśli twój salon ma już swoje lata lub jeśli po prostu chcesz nadać mu świeżości, przedstawiamy kilka wskazówek, jak poprawić jego wystrój.

Oprawy oświetleniowe

Oprawy np. na lampy sufitowe mogą zmienić wygląd i nastrój pokoju – zwłaszcza, gdy do dyspozycji masz wiele rodzajów źródeł światła wokół! Jeśli szukasz czegoś prostego, wybierz lampy sufitowe lub żyrandole. Oświetlenie samo w sobie to doskonały pomysł na zmianę, gdyż wszyscy doskonale wiemy jak wiele wnosi światłocień, temperatura oświetlenia, czy też sam fakt różnicy między żarówkami LED a klasycznymi.

Sztuka ścienna

Sztuka ścienna może być świetnym sposobem na dodanie osobowości do każdego pomieszczenia. Może to być również świetny sposób, aby rozjaśnić swój salon.

Może się wydawać, że to łatwe zadanie, ale znalezienie odpowiedniej sztuki ściennej może być trudne. Jeśli szukasz czegoś, co współgrać będzie ze wszystkim innym w pokoju, zdefiniuj siebie i swój gust, swoje upodobania, to jaką sztukę lubisz i rozważ, czy będzie ona adekwatna. Pamiętaj, nie jesteś sam i zawsze możesz kogoś poprosić o opinię lub wsparcie.

Dywan i dywaniki

Jeśli masz podłogi z twardego drewna w swoim salonie, to może to sprawiać, że przestrzeń staje się zimna i bezosobowa. Dywan to świetny sposób, aby dodać ciepło do wnętrza domu!

Poduszki

Poduszki są kolejnym łatwym sposobem, aby dodać trochę koloru i stylu do swojego salonu bez wydawania zbyt wiele pieniędzy. Jak sztuka ścienna, ważne jest,aby znaleźć poduszki, które pasują do ogólnego wystroju pokoju (tj., nie dostać pomarańczowe poduszki, jeśli masz szare ściany).

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ryby – dlaczego warto je jeść?
Ryby – dlaczego warto je jeść?
Ryby wędzone to smaczne i zdrowe produkty żywnościowe, jakie warto włączyć do codziennego menu. Jakie mają właściwości? Czym się charakteryzują? […]
Co brać pod uwagę przy wyborze akcesoriów dla psa?
Co brać pod uwagę przy wyborze akcesoriów dla psa?
Posiadając czworonożnego przyjaciela, chcemy zapewnić mu jak najlepszą opiekę i warunki życia. Poza odpowiednią pielęgnacją, żywieniem i dostarczeniem mu odpowiedniej […]
Klimatyzacja w samochodzie – wszystko co musisz wiedzieć
Klimatyzacja w samochodzie – wszystko co musisz wiedzieć
Klimatyzacja w Twoim samochodzie to ważna funkcja, która może sprawić, że jazda będzie przyjemniejsza. . Klimatyzacja może być ratunkiem w […]
Ostatnie wpisy
Polecamy