W jaki sposób można łączyć style podczas aranżacji wnętrz?

CategoriesDom i wnętrze

Komfortowe i efektownie wykończone wnętrza to nie lada satysfakcja dla właścicieli mieszkania. Co ważne – można zastosować takie rozwiązania aranżacyjne, które będą idealne dla wypoczynku, a nawet dostosowane do wykonywanej pracy. W ofertach uwagę zwracają funkcjonalne i gustowne meble, wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Profesjonalnie wykonane wyposażenie może być użytkowane przez wiele lat.

Niepowtarzalne i komfortowe aranżacje

W nowoczesnych aranżacjach mile widziany jest eklektyzm, czyli różne style zestawione ze sobą w oryginalny sposób. W pokoju dziennym można wyeksponować eleganckie meble drewniane – różnego rodzaju komody, regały i stoliki. Oryginalny akcent będą stanowiły szafki RTV retro, które cechuje nietuzinkowy wygląd i wysoka funkcjonalność. Takie wyposażenie w stylu vintage można zestawić z nowatorskimi meblami tapicerowanymi – np. z komfortowym narożnikiem. Całość warto dopełnić efektownymi tkaninami, które nadadzą przestrzeni klimatycznego charakteru.

W domowych wnętrzach bardzo ciekawie prezentuje się styl industrialny zestawiony z projektami nawiązującymi do trendu glamour. Pewną surowość mebli loftowych można przełamać eleganckimi i dekoracyjnymi projektami glamour, co gwarantuje imponujący efekt finalny. Np. w pomieszczeniu z solidnymi meblami z drewna litego można zastosować oświetlenie oraz dodatki z wykończeniami w kolorze złota. W designerskich wnętrzach mile widziane jest także zestawienie różnych materiałów – np. metalu z hartowanym szkłem, czego doskonałym przykładem są modne stoliki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 14 =