Czym różni się manicure żelowy od hybrydowego

CategoriesŻycie i człowiek

Zadbane, wypielęgnowane paznokcie to ważny element dobrej prezencji. Jednak, aby nadać im szczególny charakter, warto sięgnąć po możliwości, jakie daje nowoczesny manicure. Sprawdźmy, które z dostępnych opcji są wyjątkowo atrakcyjne.

Nowoczesna stylizacja paznokci synonimem elegancji

Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się manicure żelowy. Polega on na nakładaniu na naturalną płytkę – lub na specjalnie wyprofilowaną formę otulającą paznokieć – warstw delikatnego, a zarazem trwałego żelu.  Żel akrylowy do paznokci, bo o nim mowa, konsystencją przypomina lakier. Zapewnia on doskonałe krycie płytki, umożliwia nałożenie dowolnego koloru, oraz naniesienie dodatkowych zdobień. Manicure wykonany tą metodą jest trwały i bardzo estetyczny. Dodatkowo pozwala na przedłużenie paznokci nawet w przypadku bardzo kruchych i łamliwych płytek.

Idealne wykonanie – podstawowa zaleta profesjonalnego manicure’u

Wiele zwolenniczek ma również manicure hybrydowy. Wykonuje się go przy użyciu specjalnych lakierów utwardzanych pod lampą UV. Lakiery hybrydowe do paznokci wyróżniają się wspaniałym głębokim kolorem i doskonałym kryciem, dzięki czemu zapewniają piękny wykład płytek nawet przez kilka tygodni. Ponadto wpływ promieni ultrafioletowych sprawia, że kosmetyki te są odporne na odpryskiwanie i gwarantują uzyskanie szykownego, naturalnego efektu. Pod tym względem wyróżnia się manicure hybrydowy francuski, bazujący na pastelowych kolorach i stonowanym akcencie kontrastu. To doskonały wybór dla pań, które cenią prostotę i styl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 9 =