Kto tworzy Drugą Stronę Medalu?

Portal Druga Strona Medalu tworzą osoby, którym nie wystarczają informacje, prezentowane w tradycyjnych mediach takich jak telewizja czy gazety papierowe i powiązane z nimi witryny internetowe. Ponieważ wierzymy w mądrość i potrzebę dyskutowania, postanowiliśmy stworzyć portal, na którym będziemy mogli nie tylko przekazywać wiedzę z szeroko pojętej tematyki, ale także zachęcać ludzi do komentowania jej oraz dzielenia się swoimi wnioskami i podejmowania współpracy.

Autorami artykułów na naszej stronie są osoby, zajmujące się prezentowanymi przez nas działami: medycyną, zdrowiem, budownictwem, życiem człowieka, przemysłem czy biznesem. Może to wynikać z naszych zainteresowań, a także pracy zawodowej. Ponieważ te tematy są dla nas priorytetowe, gwarantujemy rzetelność oraz stały napływ ciekawych treści.

Druga Strona Medalu prezentuje wspomniane kategorie często z nieco innego punktu widzenia niż ten ogólnie przyjęty, jednak dzięki temu dajemy możliwość dyskusji, a ta jest dla nas niezwykle interesująca. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz oferty współpracy, więc serdecznie zapraszamy do kontaktu.